Јувул Женски Блузи, Маици И Блузи, Рафл Ракав Туника Тече Полите Гроздобер Кошули Лабава Пуловер Маица Дами Плус Големина Круг Вратот Блуза Маица

Јувул Женски Блузи, Маици И Блузи, Рафл Ракав Туника Тече Полите Гроздобер Кошули Лабава Пуловер Маица Дами Плус Големина Круг

DEN 351.84

Достапност

Жените Блузи Мода Лето Секси Лабава Одговара Редовни Жени Кратки Ракави V Копчето За Вратот Top Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Лесен Класичен фит и долниот раб.Дише и удобно со некои истегнување, тенки и одговараат за пролет и лето.Дизајнот на в-вратот ве прави попривлечни.2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.3.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Сите Season.4.It може да се мие,повтореното перење не влијае На Употребата Сезона : Пролет,Лето : Женска Пригода : Секојдневен, Забавен Стил : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување ИЛИ Сув МАТЕРИЈАЛ : Женската Маица е изработена од супер мека и удобна ткаенина. Оваа лесна, дише и еластична ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во целата сезона. КАРАКТЕРИСТИКА : овој женски врв со елегантнаesетика, беспрекорно кроење и опуштено однесување, што може да ги прикрие вашите несовршености и да направи да изгледате потенок и пошармантен. Лабавиот дизајн на полите и лабавите кратки ракави нема да произведе чувство на воздржаност и ќе биде поудобен за носење. Прилика : Едноставен и класичен дизајн го прави погоден и за секојдневни и за свечени прилики, како што се канцеларија, училиште, датум, патување,забава, спорт, трчање и домашна облека. НАТПРЕВАР : Оваа лабава маица е совршена за секојдневно носење, лесна за носење со хеланки, фармерки, секојдневни панталони, јога панталони, шорцеви, здолништа, јакна, патики, високи потпетици, чизми и така натаму. Задолжителни женски врвови во вашата гардероба. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Летни Врвови Женски Лабави Секојдневни Блузи Со Тркалезно Деколте Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Туника Кошули
  • Новак

Женски Летни Врвови Женски Лабави Секојдневни Блузи Со Тркалезно Деколте Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Туника Кошули

DEN 0.67

Оваа ткаенина за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв С�

Делу Женски Обични Печатени Лабави Врвови Врвови За Подароци Женски Лабави Кошули Долги Ракави Од Врвовите На Рамената Врвови
  • Новак

Делу Женски Обични Печатени Лабави Врвови Врвови За Подароци Женски Лабави Кошули Долги Ракави Од Врвовите На Рамената Врвови

DEN 0.33

Материјал : Висококвалитетна композитна ткаенина (полиестер и памук) Мазна, мека и лесна Издржлив, мек, м

Млкидк Женски Блузи И Врвови Летни Секојдневни Врвови Од Чипка Со Долги Ракави Маица Плус Големина Лабава Удобна Лелеава Туника
  • Новак

Млкидк Женски Блузи И Врвови Летни Секојдневни Врвови Од Чипка Со Долги Ракави Маица Плус Големина Лабава Удобна Лелеава Туника

DEN 3.33

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см / 36.22" Рамо : 39см / 15.35" Ракав : 42см / 16.54" Должина : 69см /

Блузи За Жени Обични Летни Беж Жени Западна Кошула Патент Пуловер Краток Ракав Боја Блок V Вратот Мода Обичен Врв Денот На Вљубените
  • Новак

Блузи За Жени Обични Летни Беж Жени Западна Кошула Патент Пуловер Краток Ракав Боја Блок V Вратот Мода Обичен Врв Денот На Вљубените

DEN 331.04

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав...

Жените Сатен Чипка До Врвот Врвот Ракави Шпагети Ремен Гроздобер Улична Облека Елек Притисни До Лето Камис Блуза Боди Врвови
  • Новак

Жените Сатен Чипка До Врвот Врвот Ракави Шпагети Ремен Гроздобер Улична Облека Елек Притисни До Лето Камис Блуза Боди Врвови

DEN 239.84

Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет Пол : Жени Повод : Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврс

возидаоке маици за жени цврст врвен ракав долга блуза лабава големина џеб копче женска плус секојдневна кошула женска блуза
  • Новак

возидаоке маици за жени цврст врвен ракав долга блуза лабава големина џеб копче женска плус секојдневна кошула женска блуза

DEN 255.84

Ова зависи од други физички променливи, на пр.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската го�