Туреклос Запечатен Контејнер За Храна Отпорен На Кршење Отстранлив Капак Тегла За Складирање Кујна Оставата Чајната Кујна Организациски Алатки

Туреклос Запечатен Контејнер За Храна Отпорен На Кршење Отстранлив Капак Тегла За Складирање Кујна Оставата Чајната Кујна Организациски

DEN 623.84

Достапност

Опис : отпорен на Гребење, разнишана конструкција, запечатениот сад е безбеден дор ќе се користи.Контејнерот за складирање храна изработен од висококвалитетен пп, безбеден е за складирање на храната.Силиконските заптивки овозможуваат воздушно затегнување долж капакот за да ја одржат содржината на канистрите посвежи подолго, без да се грижите за инсектите.Сува и целосно запечатена, можете да ја користите држи кујнски спојници како брашно, шеќер, ориз, ореви, грав, закуска, храна, житарки, кафе или чај.Контејнерите за складирање храна се практични, функционални и стилски насекаде каде што се прикажувате дома или користите во вашиот работен простор.Спецификација : Боја : Розова, сина, зелена, беж.Капацитет : 1.9 Л.Материјал : ПП.Големина : 16*17*15.5 цм / 6.3*6.7*6.1 во.Вклучен пакет : 4 х Запечатена тегла. Капаците се отстранливи за да овозможат подобар пристап до внатрешноста на теглите, што е погодно за употреба. Висококвалитетниот материјал на ПП го прави садот за складирање храна издржлив и цврст за употреба. Контејнерот за складирање храна има широка употреба, може да се користи за шеќер, ориз, ореви, грав и така натаму. Дизајнот на заптивката на садот за храна ќе создаде идеална средина за секое нешто што ви треба. Одлично дополнително складирање за вашата кујна и ќе ја зголеми погодноста за вашата кујна.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Современа блокирана апстрактна сликарска слика детали за сликарство, црна врамена уметничка печатена wallидна
  • Новак

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Современа блокирана апстрактна сликарска слика детали за сликарство, црна врамена уметничка печатена wallидна

DEN 2601.60

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�