Гаквбуо Поло Маици За Машка Плус Големина Тактичка Карго Работна Кошула Воена Секојдневна Тенок Фит Долги Ракави Копче Надолу Врвови Пешачка Кошула

Гаквбуо Поло Маици За Машка Плус Големина Тактичка Карго Работна Кошула Воена Секојдневна Тенок Фит Долги Ракави Копче Надолу

DEN 0.33

Достапност

'ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ја деталната големина со вашата пред да ја купите! ! ! Споредете големини со слична облека, препорачајте да купите една големина поголема од вообичаеното! !. Големина Шема : . Големина : С САД : 4 Биста : 102см/40.16" Рамо : 45см/17.72 "ракав : 66см/25.98 " Должина : 72см/28.35". Големина : М САД : 6 Биста : 107см/42.13 "Рамо : 47см/18.50" ракав : 67см/26.38 "Должина : 74см/29.13". Големина : Л САД : 8 Биста : 112см/44.09 "Рамо : 49см/19.29" ракав : 68см/26.77 "Должина : 76см/29.92". Големина : XL САД : 10 Биста : 121cm/47.64 "Рамо : 51cm/20.08" ракав : 69cm/27.17 "Должина : 78cm/30.71". Големина : XXL САД : 12 Биста : 128cm/50.39 "Рамо : 53cm/20.87" ракав : 70cm/27.56 "Должина : 80cm/31.50". Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Имајте дише и еластично, така што ќе носите поудобно. 5.Одлично за забава, Дневно, личност, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Информации за производот : . Сезона : umn, Зима. Пол : Мажи. Повод : Секојдневен, Забава, Плажа. Материјал : Памук. Тип на шема : совпаѓање На Бојата . Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг ракав. Јака : о-вратот. Одговара : одговара точно на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 компјутер блузи изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за вашето секојдневно носење!. Ова е одличен подарок за вашиот љубовник или за себе. Машинско перење ладно, суво на воздух, не избелувајте, ако сакате полабаво, пробајте една големина поголема од големината на етикетата, ќе има грешка од 1 инч поради рачно мерење. Машки Маици Со Долги Ракави Машки Модни Маици Маици Со Копчиња За Мажи Маици На Отворено Машки Печатени Маици Машки Дебели Памучни Маици Машки Црни Маици Машки Црни Маици Машки Маици Со Џебни Животински Маици Маици За Мажи Машки Ленени Маици Машки Обични Маици За Риболов Маици За Мажи Со Копче-Кошули Машки Џебни Маици. Машки Кошули Машки Кошули За Велосипедизам Кошули За машки Кошулидри Кошули На Фитплус Сиземен Воени Кошули За Велосипедизам Кошули За Велосипедисти Кошули Со Копчиња Долги Ракави Летен Фустан Кошули За Кошули За Маици За Маици На Отворено Суви Поло Кошули За Вежбање маици за машки Вратоврски со кратки ракави Хавајски Кошули Големи Машки Џебни Поло Маици машки Бели Маици Машки Бејзбол Кошули.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажи Модни Кардигански Кошули Палто Машка Универзитетска Јакна Секојдневна Зимска Јагнешка Волна Топла Планинска Обложена Овча
  • Новак

Мажи Модни Кардигански Кошули Палто Машка Универзитетска Јакна Секојдневна Зимска Јагнешка Волна Топла Планинска Обложена Овча

DEN 287.68

Големина : М Биста : 115см / 45.3" Рамо : 48.5 см / 19.1" Должина : 76см / 29.9" Ракав : 61см / 24.0" Големина : Л Биста : 110см / 43.3"