Маици Со Долги Ракави Со Вратот На Екипажот Тенки Фит Блузи Ребрести Плетени Кошули Секојдневни Блузи Со Проток За Жени

Маици Со Долги Ракави Со Вратот На Екипажот Тенки Фит Блузи Ребрести Плетени Кошули Секојдневни Блузи Со Проток За Жени

DEN 2.33

Достапност

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : с БИСТА : 83см/32.68" РАМО : 39см/15.35" ракав : 59см/23.23" Должина : 61см/24.02" . Големина : М Биста : 88см/34.65" Рамо : 40см/15.75 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 63см/24.80". Големина : Л Биста : 93см/36.61 "Рамо : 41см/16.14" Ракав : 61см/24.02 "Должина : 65см/25.59". Големина : XL Биста : 98cm/38.58 "Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 62cm/24.41 "Должина : 67cm/26.38". Големина : XXL Биста : 103cm/40.55" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 69cm/27.17"Жените Долг Ракав Хенли Маици Копче Надолу Тенок Одговара Врвови Лажичка Вратот Ребрести Плетени Кошуликарактеристики тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Зимски денови. Questrates € овој секојдневен Зимски Макси Капут се одликува со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и открива стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство . ●Стил € ова е Дуксер што ќе ве направи кул. Дизајнот на вратот на екипажот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може совршено да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура. ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. ●Колокација●Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!Сезона : Винтергендер : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода, Каузален Материјал : Полиестер.Пријателска за кожата и мека ткаенина нуди мазни перформанси со ниско триење. Лесен, висока еластичност, дише. блузи за жени, одлични за одмор, училиште, дом, пешачење, јога, состаноци итн. Супер удобно и топло, совршено за внатрешни или надворешни активности. Боја : Црна, БУ1,А,Б,Ц,Д,ГИ1,Е,Зелена,Ф,Црвена,Бела,БУ2,Розова,ГИ2,БУ3,Жолта,Г, БУ4. Големина : S, M, L, XL, XXL. Нега на облека : се препорачува рачно миење во ладна вода/не белење/закачување или сушење. Користете кеси за перење за машинско перење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јувул Женски Блузи, Маици И Блузи, Рафл Ракав Туника Тече Полите Гроздобер Кошули Лабава Пуловер Маица Дами Плус Големина Круг
  • Новак

Јувул Женски Блузи, Маици И Блузи, Рафл Ракав Туника Тече Полите Гроздобер Кошули Лабава Пуловер Маица Дами Плус Големина Круг

DEN 351.84

Жените Блузи Мода Лето Секси Лабава Одговара Редовни Жени Кратки Ракави V Копчето За Вратот Top Features : 1.It и

Делу Женски Обични Печатени Лабави Врвови Врвови За Подароци Женски Лабави Кошули Долги Ракави Од Врвовите На Рамената Врвови
  • Новак

Делу Женски Обични Печатени Лабави Врвови Врвови За Подароци Женски Лабави Кошули Долги Ракави Од Врвовите На Рамената Врвови

DEN 0.33

Материјал : Висококвалитетна композитна ткаенина (полиестер и памук) Мазна, мека и лесна Издржлив, мек, м

Женски Цврсти Врвови Маици Со Квадратен Врат Обична Туника Симпатична Удобна Блуза Кошули Со Кратки Ракави Плисирани Ласкави
  • Новак

Женски Цврсти Врвови Маици Со Квадратен Врат Обична Туника Симпатична Удобна Блуза Кошули Со Кратки Ракави Плисирани Ласкави

DEN 0.33

27 " Должина : 71см / 27.34 "Ракав : 22cm / 8 Вклучен Пакет : 1 Табела Со Големина На Блуза : 0 Големина.45" Должина : 74cm /

Блузи За Жени Обични Летни Беж Жени Западна Кошула Патент Пуловер Краток Ракав Боја Блок V Вратот Мода Обичен Врв Денот На Вљубените
  • Новак

Блузи За Жени Обични Летни Беж Жени Западна Кошула Патент Пуловер Краток Ракав Боја Блок V Вратот Мода Обичен Врв Денот На Вљубените

DEN 331.04

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав...

Графички Маички Кошули Со Кратки Ракави За Жени Секојдневна Ретро Кошула Женски Блуза Печатење Секојдневен Краток Лабав Ракав
  • Новак

Графички Маички Кошули Со Кратки Ракави За Жени Секојдневна Ретро Кошула Женски Блуза Печатење Секојдневен Краток Лабав Ракав

DEN 3.33

Стил : Мода,Секојдневен Должина на ракавот : Кратко Пол : Жени Материјал : Полиестер Како да се мие : Рачно

Млкидк Женски Блузи И Врвови Летни Секојдневни Врвови Од Чипка Со Долги Ракави Маица Плус Големина Лабава Удобна Лелеава Туника
  • Новак

Млкидк Женски Блузи И Врвови Летни Секојдневни Врвови Од Чипка Со Долги Ракави Маица Плус Големина Лабава Удобна Лелеава Туника

DEN 3.33

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см / 36.22" Рамо : 39см / 15.35" Ракав : 42см / 16.54" Должина : 69см /