Семејна Маица Маици Обична Маица Женска кошула Подароци 3д Печатена Облека памучни женски летни врвови

Семејна Маица Маици Обична Маица Женска кошула Подароци 3д Печатена Облека памучни женски летни врвови

DEN 0.67

Достапност

Користење напредна технологија за дигитално печатење, појасни слики и повистинити. Секоја кошула е изработена од удобна мека крпа, која никогаш не се намалила или била украсена!Дали е лесно за талентиран дизајн за печатење да се облече и да создаде свој стил? Модерен, погоден за секојдневна употреба/одмор/виси/подобрување на домот/забава/дипломирање/празник iexcl подарок; има повеќе! Погоден за парови/жени/мажи/девојчиња/момчиња, итн.Материјал : полиестерски влакна тип : маица големина : (ве молиме проверете ја табелата Со Големини пред да нарачате) Изберете ја вашата големина според табелата со големини!Прашања кои бараат внимание : 1. Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот; се надеваме дека ќе можете да разберете! Ве молиме запомнете : 2.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи. Или пријател или контактирајте не, и ние ќе го решиме овој проблем што е можно поскоро! Модерен, погоден за секојдневна употреба/одмор/виси/подобрување на домот/забава/дипломирање/празник iexcl подарок; има повеќе! Погоден за парови/жени/мажи/девојчиња/момчиња, итн. Користење напредна технологија за дигитално печатење, појасни слики и повистинити. Совршени Подароци.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат