Слатки Црни И Златни Слонови Рашири Стол Покритие Заштитник Седиште Slipcover За Трпезарија Хотел Свадба Партија Во собата на 6

Слатки Црни И Златни Слонови Рашири Стол Покритие Заштитник Седиште Slipcover За Трпезарија Хотел Свадба Партија Во собата на

DEN 1.67

Достапност

Перење, полиестерски материјал, ткаенина од млечни влакна.Универзална големина на вклопување.Одговара за повеќето големина стол. Должина на грбот на столот 14-20 инчи, висина на грбот 20-25 инчи, должина на седиштето 16-20 инчи, ширина на седиштето 14-20 инчи.Навлаките за стол ги штитат вашите столчиња за јадење од дамки, нечистотија и исто така можат да го спречат вашиот стол од чкртање деца или гребење и гризење миленичиња.Столот покрива со светли бои и модерни модели е совршен за украсување на вашиот стол.Рашири Стол Лизгалки За Декоративни, Седиште Заштитник Е Отстранлив и Перат . Перење, полиестерски материјал, ткаенина од млечни влакна. Универзална големина на вклопување.Одговара за повеќето големина стол. Должина на грбот на столот 14-20 инчи, висина на грбот 20-25 инчи, должина на седиштето 16-20 инчи, ширина на седиштето 14-20 инчи. Навлаките за стол ги штитат вашите столчиња за јадење од дамки, нечистотија и исто така можат да го спречат вашиот стол од чкртање деца или гребење и гризење миленичиња. Столот покрива со светли бои и модерни модели е совршен за украсување на вашиот стол.Рашири Стол Лизгалки За Декоративни, Седиште Заштитник Е Отстранлив и Перат.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лументо Лизгање Отстранлив Стол Капаци Водат Прашина Троседот Капак Печатени Одделни Перат Полиестер Еластичен Стил-Е Двоен
  • Новак

Лументо Лизгање Отстранлив Стол Капаци Водат Прашина Троседот Капак Печатени Одделни Перат Полиестер Еластичен Стил-Е Двоен

DEN 351.84

Дизајн : овие прекрасно печатени навлаки за каучи за софа ви заштедуваат пари со продолжување на животн�

Лесно Се Протега Троседот Лизгање 1-Парче Троседот Покритие Мебел Заштитник Каучот Мека Со Еластична Дното За Деца Полиестер
  • Новак

Лесно Се Протега Троседот Лизгање 1-Парче Троседот Покритие Мебел Заштитник Каучот Мека Со Еластична Дното За Деца Полиестер

DEN 0.33

СУПЕРИОРНА ТКАЕНИНА : 15% спандекс+85% полиестер,висококвалитетна растеглива ткаенина, мека и удобна диме�

Насловна Текстил Стол Дебели Здолниште Водат Лизгалки Јадење Со Стол Карирани Меур Покрива Покрие Дома Текстил Перница Виолетова
  • Новак

Насловна Текстил Стол Дебели Здолниште Водат Лизгалки Јадење Со Стол Карирани Меур Покрива Покрие Дома Текстил Перница Виолетова

DEN 2.67

Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и ц