Саксии За Цвеќе Морска Трева Плетена Корпа Саксија За Цвеќе Преклопна Корпа Декорација За Складирање Корпи

Саксии За Цвеќе Морска Трева Плетена Корпа Саксија За Цвеќе Преклопна Корпа Декорација За Складирање Корпи

DEN 2.33

Достапност

Природните природни материјали, природната боја може да се мијат директно со вода или да се избришат со влажна крпа, може да се користат за бришење на четката, внимание на проветрување.Убава и практична, свежа дива, виси на секое место каде што ќе го споредите името : цветна кошницачисто рачно ткаено сушење, може да се преклопи и простор.Големини : (Диа.X висина) : 22€20cm Material : Плетен/straw1 x ѕид цвет кошница (не вклучуваат цвет)секој избран плетен е внимателно прикажан за обезбедување на квалитет, Секој Избран Плетен Е Внимателно Прикажан за Обезбедување Квалитет. Чиста Рачно ткаени Сушење, Може Да Се Свитка И Простор. 1 Х Ѕид Цвет Кошница (Не Вклучуваат Цвет). Материјал : Плетен/слама. Име : Цветна Кошница.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кошница За Складирање Корпа За Храна Wан Плетена Корпа За Јајца Пренослив Подарок Пикник Кошница За Храна За Овошје Wан Плетена
  • Новак

Кошница За Складирање Корпа За Храна Wан Плетена Корпа За Јајца Пренослив Подарок Пикник Кошница За Храна За Овошје Wан Плетена

DEN 2.67

Карактеристики : 1.Цврста структура, издржлив плетен / сламен материјал,рачка со прстен со двојна нишка

Кошница За Ветеринар Цвет Свадба Девојка Ливчиња Корпи Чипка Невестинска Церемонија Држач За Забави Декоративен Бисерен Аранжман
  • Новак

Кошница За Ветеринар Цвет Свадба Девојка Ливчиња Корпи Чипка Невестинска Церемонија Држач За Забави Декоративен Бисерен Аранжман

DEN 351.84

Опис Предметот е деликатна и убава корпа за свадбена чипка, совршен украс на свадбена веселба Создавање

Кошница за складирање Xinrui Голема капацитет удобна рака направена со рачка ѓумбир лук складирање виси корпа за кујнски материјали
  • Новак

Кошница за складирање Xinrui Голема капацитет удобна рака направена со рачка ѓумбир лук складирање виси корпа за кујнски материјали

DEN 719.84

Опис : Ваквите ткаени корпи се добри во изработката, рачно ткаени, еколошки и практични Има дизајн на рач

Корпа за Складирање на организатор на Храна од метална Жица Со Рачки За Кујнски Ормари, Оставата, Чајната Кујна, Бања, Просторија
  • Новак

Корпа за Складирање на организатор на Храна од метална Жица Со Рачки За Кујнски Ормари, Оставата, Чајната Кујна, Бања, Просторија

DEN 0.33

Создадени со рустикална привлечност, нашите корпи за фарма се одлични за организирање на најважните ра�