Бомото Жените Обичен Ветробран Долг Ракав Лабав Мантил Надворешна Должина На Теле Чипка Кардигани Кларет 2ХЛ

Бомото Жените Обичен Ветробран Долг Ракав Лабав Мантил Надворешна Должина На Теле Чипка Кардигани Кларет 2ХЛ

DEN 215.52

Достапност

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Теле Должина Палто, Жени Долг Мантил, Жени Долго Ветробранска Шема Тип : Солидна Боја : Бела, Кајсија, Каки, Сина, Црвена, Зелена, Сива (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Памучно Деколте : Ревер должина на ѓердан : Должина На Долги Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој женски ветробран направен од ткаенина со одличен квалитет.Пријателски за кожата, лесен, мек и удобен за носење2. Renchови палта за жени, тренч палто, долги палта за жени, женски капут на вратот на ревер,женскиatот, го прави стилски и многу симпатичен.4. Лесно се совпаѓа со високи потпетици, сандали или некои модни додатоци и погодни за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави, клубови и состаноци.5. Совршен за секојдневно, внатрешно, надворешно, работа, датум и забава. Погоден за секоја пригода воumn, доцна пролет, лето и рана fall.Содржина на пакетот : 1 х Женскиatот Палто (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Лабава Ветробранска Машина за Жени, Долг Ракав Долг Мантил, Дами Трендовскиatот палто. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Женскитеrenchови Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Женските Секојдневни Долги Палта На Отворено Имаат Еднобојна Боја, Обична, Врвка, Со Врат На Ревер, Мек И Удобен Материјал, Мода, Камуфлажен Принт, Лабав Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Повод-Женската Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ахербиу Плус Големина Памучни Кардигани За Жени Цветни Печатени Долги Ракави Отворен Фронт V Вратот Падне Долна Облека Палто
  • Новак

Ахербиу Плус Големина Памучни Кардигани За Жени Цветни Печатени Долги Ракави Отворен Фронт V Вратот Падне Долна Облека Палто

DEN 1.33

Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 114см / 44.88 "Ракав : 44см / 17.32" Должина : 86см / 33.86 " Мат�