Дуксер без качулка За Женски Женски Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Туника Топ Пуловер Блуза Полиестерски дуксер жени преголеми Сиви

Дуксер без качулка За Женски Женски Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Туника Топ Пуловер Блуза Полиестерски дуксер жени

DEN 388.64

Достапност

Бидејќи вистинската големина Е АЗИСКА ГОЛЕМИНА, таа е премала, препорачливо е да ја следите нашата табела со големини за да ја пронајдете најсоодветната големина или да купите една или две големини поголеми по потреба, благодарам!Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Ракав : 65см/25.59" Должина : 68см/26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39.37" Ракав : 66см/25.98" Должина : 69см/27.17" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 105см/41.34" РАКАВ : 67cm/26.38" должина : 70cm/27.56" големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 110cm/43.31" ракав : 68cm/26.77" должина : 71cm/27.95" големина : xxl сад : 12 еу : 42 биста : 115 CM/45.28" ракав : 69cm/27.17" ДОЛЖИНА : 72см/28.35" женски божиќ Печатење дуксер долги ракави туника врвот пуловер блуза ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Сезона : Aut, Зима Пол : Должина На Жените : Редовно миење : Миење Раце Ладно,Закачување или Линија информации за Сув производ : Стил : Секојдневен Материјал : Полиестер Карактеристика : Повод За Печатење : Одлично За Божиќ и секојдневно носење, ви дава мода и среќа.Натпревар : Се Што Сакаме Е Да Ви Донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден.Што добивате : 1пц Жени Топ Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет Size USEUBust Sleeve Length S43495cm/37.40"65cm/25.59"68cm/26.77"M636100cm/39.37"66cm/25.98"69cm/27.17"L838105cm/41.34"67cm/26.38"70cm/27.56"XL1040110cm/43.31"68cm/26.77"71cm/27.95"XXL1242115cm/45.28"69cm/27.17"72cm/28.35"Size : SUS : 4 EU : 34 Bust : 95cm/37.40"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 68cm/26.77"Size : MUS : 6 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 69cm/27.17"Size : LUS : 8 EU : 38 Bust : 105cm/41.34"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 70cm/27.56"Size : XLUS : 10 EU : 40 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 71cm/27.95"Size : XXLUS : 12 EU : 42 Bust : 115cm/45.28"Sleeve : 69cm/27.17"Length : 72cm/28.35" ќе добиете : 1 ПАРЧИЊА врвови. Бидејќи вистинската големина Е АЗИСКА ГОЛЕМИНА, таа е премала, препорачливо е да ја следите нашата табела со големини за да ја пронајдете најсоодветната големина или да купите една или две големини поголеми по потреба, благодарам!. Дуксер без качулка За Жени,дуксер жени преголеми,Стилски Дуксери За Жени,Женски Кошули Со Долги Ракави, Женски Спортски Маици. Тој е мек, еластичен,лесен и удобен,не е лесен за бледнеење и кршење,лесен за ставање и полетување, може да се носи долго време. Забелешка : ве Молиме внимателно прочитајте го деталниот вовед, ве молиме бидете сигурни дека ќе пристигнете за 7-15 дена.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вонкос Есенски Дуксери За Мажи Секојдневна Топла Пуловер На Вратот На Екипажот Блуза Божиќен Празник 3д Печатени Врвови На Кошули
  • Новак

Вонкос Есенски Дуксери За Мажи Секојдневна Топла Пуловер На Вратот На Екипажот Блуза Божиќен Празник 3д Печатени Врвови На Кошули

DEN 335.84

Работиш напорно или тешко работиш? Во секој случај, ќе сакате да завршите во кадифен, пријатен комфор на

Гријанлок Машка Маица Ревер Маица За Вратот Врвови Со Кратки Ракави Мажи Хавајска Блуза Секојдневен Цветен Принт Летни Кошули
  • Новак

Гријанлок Машка Маица Ревер Маица За Вратот Врвови Со Кратки Ракави Мажи Хавајска Блуза Секојдневен Цветен Принт Летни Кошули

DEN 1.00

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Блузи Со Кратки Ракави, Блуза Со Кратки Ракави, Мажи Со Ко�

Фетерна Женска Кошула Блуза Копче Ретро Печатење Краток Ракав Секојдневен Основен Кружен Врат Редовни Врвни фустани блузи за
  • Новак

Фетерна Женска Кошула Блуза Копче Ретро Печатење Краток Ракав Секојдневен Основен Кружен Врат Редовни Врвни фустани блузи за

DEN 445.76

Женска Кошула Блуза Копче Ретро Печатење Краток Ракав Секојдневен Основен Тркалезен Врат Редовен Врв :

клиос Женски Исечени Џемпери Кабел Со Долги Ракави Плетен Врв Обичен Џемпер Од Екипажот Туника Тенок Пуловер Скокач Зимски Џемпери
  • Новак

клиос Женски Исечени Џемпери Кабел Со Долги Ракави Плетен Врв Обичен Џемпер Од Екипажот Туника Тенок Пуловер Скокач Зимски Џемпери

DEN 2.67

● Нега на облека : машинско перење Со торба за перење во нежен циклус препорачано, рачно перење, не белењ

Лопеција-Ста Блузи За Жени Мода V Вратот Маици За Жени Продажба Дозвола Мода Жени Плус Големина Цврст V-Вратот Ракав Преклопете
  • Новак

Лопеција-Ста Блузи За Жени Мода V Вратот Маици За Жени Продажба Дозвола Мода Жени Плус Големина Цврст V-Вратот Ракав Преклопете

DEN 1.00

Мода Жени Плус Големина Цврст VВратот Ракав Преклопете Полите Лабава Врвот Маица ве молиме проверете Ја