Полица За книги Одбори Сива 15.7 x11. 8 x0. 6 Иверица Дома Мебел

Полица За книги Одбори Сива 15.7 x11. 8 x0. 6 Иверица Дома Мебел

DEN 0.33

Достапност

Дали ви требаат повеќе опции за складирање, но немате резервен простор? Овие поедноставени табли за полици за книги се совршено решение. Овие полици се направени од квалитетна табла. Дополнително, панелот за полици за книги лесно се чисти со влажна крпа. Можете да го додадете во вашиот постоечки мебел за дополнителен простор за складирање или да го користите како замена кога старите табли ќе се истрошат или оштетат од која било причина.Боја : Сив Материјал : Иверица Димензии : 15.7" x 11.8" x 0.6" (W x d x H)Испораката содржи : 4 x Полица за Книги Одбор Калифорнија Предлог 65 предупредување : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучително и прашина од дрво, за која Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov. Табли за Полици за Книги 4 парчиња Сива 15,7"x11, 8" x0, 6 " Мебел За Домови од Иверица.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Абингтон Лејн 5 -ниво на полици за книги на скалила - стилски и мултифункционален мебел - зачудувачки натпревар во скоро секоја
  • Новак

Абингтон Лејн 5 -ниво на полици за книги на скалила - стилски и мултифункционален мебел - зачудувачки натпревар во скоро секоја

DEN 2.00

Ова е полицата за заштеда на простор, 5ниво, што ви треба! Тој е уникатно стокмено, давајќи му прекрасен и�