Хиригин Женски Долг Ракав Плетен Кардиган Мода Еднобоен Лабав Долг Стил Палто Со Џебови

Хиригин Женски Долг Ракав Плетен Кардиган Мода Еднобоен Лабав Долг Стил Палто Со Џебови

DEN 333.92

Достапност

Женски моден плетен кардиган со долги ракави - - - Овој секојдневен плетен капут со цврста боја ја додворува секоја фигура со редовен лабав ефект и формира ласкаво сечење. Уживајте во носењето модерна трикотажа без да ја жртвувате удобноста, класична боја која најдобро одговара на вашиот вкус и стил. Големина шема : . Големина (см). St Length : t103 tsleve : t46t Bust : t100. Mt Length : t104. 5tsleve : t47t Bust : t104. Lt Length : t106 tsleve : t48t Bust : t109. XLt Length : t107. 5tsleve : t49t Bust : t114. Големина (инч). St Length : t40. 55tsleve : t18. 11t Bust : t39. 37. Mt Length : t41. 14tsleve : t18. 5 t Bust : t40. 94. Lt Length : t41, 73tsleve : t18, 9 t Bust : t42, 91. XLt Length : t42. 32tsleve : t19. 29t Bust : t44. 88. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Стил : Улица. Шема : Обична. Применлив пол : Женски. Соодветна возраст : 18-24 години. Изборна боја : Сива виолетова, црна, црвена хинап, црвена тула, кајсија. Забелешки : . 1. Постои разлика од 1-2 см според рачното мерење. 2. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина На Пакетот. 1 * плетен материјал погоден за Кожата : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, дише и апсорпција на пот, флексибилен и лесен, извонредна изработка и удобен за носење. Уникатен дизајн : Карактеристики отворен преден стил на кардиган, стилски дизајн со цврста боја со два странични џебови, секојдневен стил на должина на теле, едноставен, но разноврсен, ве прави попривлечни. Повеќекратно совпаѓање : Спарете го овој лабав плетен капут со долги ракави со маица, камизола, фустан, фармерки, секојдневен комплет, панталони или шорцеви, различни комбинации, носете како што сакате. Соодветни прилики : нашиот редовен кардиган со капчиња е совршен за секоја пригода, како што се : секојдневно носење, работа, забава, улица, училиште, домашна облека, роденден, клуб, состаноци, патувања итн. Големина на пакетот : 1 x женски плетен кардиган со долги ракави; Големина : S/M/L/XL, ве молиме погледнете ги деталите за големината во описот, сликата или табелата со големини пред да нарачате.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Cardенски кардиган- секси култура палто редовно долги ракави надворешни облеки цврсти желки редовно картониганско палто розово
  • Новак

Cardенски кардиган- секси култура палто редовно долги ракави надворешни облеки цврсти желки редовно картониганско палто розово

DEN 484.64

Fitoron Women Cardigan Секси секси култура на култури Редовни долги ракави надворешни облеки со цврста желка, ред�

Женски Зимски Палта Долги Ракави Разноврсна Мода Еднобојна Реверзибилна Ветробранска Патент Со Качулка Обична Јакна Палта Од
  • Новак

Женски Зимски Палта Долги Ракави Разноврсна Мода Еднобојна Реверзибилна Ветробранска Патент Со Качулка Обична Јакна Палта Од

DEN 655.84

Женски Зимски Палта Долги Ракави Разноврсна Мода Еднобојна Реверзибилна Ветробранска Патент Качулка О

Mlqidk Кардиган За Жени Лесен Зимски Fall Кардиган Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Со Џебови Обичен Прашина Лесни Џемпери
  • Новак

Mlqidk Кардиган За Жени Лесен Зимски Fall Кардиган Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Со Џебови Обичен Прашина Лесни Џемпери

DEN 2.00

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 41см / 16,14" Ракав : 59см / 23,23" Должина : 85см / 33,46"Големина : М Биста : 115см / 45,28

Вонкос Дами Палта И Јакни Моден Завој Палто Кардиган Зимски Цврст Долги Ракави Надворешна Облека Темперамент СИВА Големина XXXL
  • Новак

Вонкос Дами Палта И Јакни Моден Завој Палто Кардиган Зимски Цврст Долги Ракави Надворешна Облека Темперамент СИВА Големина XXXL

DEN 3.33

Чувајте топло, суво и удобно без разлика колку е студена климата Дожд или сјај, Оваа ЈАКНА / Палто ВОНКОС

Млкидк Црн Кардиган За Женски Женски Летни Лесни Џемпери Со Долги Ракави Кардиганите Паѓаат Преголеми Отворени Предни Кардигани
  • Новак

Млкидк Црн Кардиган За Женски Женски Летни Лесни Џемпери Со Долги Ракави Кардиганите Паѓаат Преголеми Отворени Предни Кардигани

DEN 2.67

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 50см / 19,69" Ракав : 59см / 23,23" Должина : 85см / 33,46"Големина : М Биста : 116см / 45,67

Земајќи Мода Женски Кардиган Лесен Долг Ракав Отворен Преден Лежерен Цветен Ноќта На Вештерките Печатење Јакна Со Средна Должина
  • Новак

Земајќи Мода Женски Кардиган Лесен Долг Ракав Отворен Преден Лежерен Цветен Ноќта На Вештерките Печатење Јакна Со Средна Должина

DEN 0.33

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Вонкос Есенски Јакни За Жени Обичен Промет Со Долги Ракави Јака Со Еднобојни Копчиња Лабави Врвови На Палтото Црвена Големина
  • Новак

Вонкос Есенски Јакни За Жени Обичен Промет Со Долги Ракави Јака Со Еднобојни Копчиња Лабави Врвови На Палтото Црвена Големина

DEN 767.84

Вонкос Есенски Јакни За Жени 2023 Обичен Промет Со Долги Ракави Јака Со Еднобојни Копчиња Лабави Врвови Н�

Женски Капут Наклонето Рамо Секојдневен Моден Кардиган Лабава Надворешна Облекаings И Зима Есенски Заштеди Блузи Палта Костуми
  • Новак

Женски Капут Наклонето Рамо Секојдневен Моден Кардиган Лабава Надворешна Облекаings И Зима Есенски Заштеди Блузи Палта Костуми

DEN 159.84

кошули со долги ракави за жени графички дуксери y2k графички дуксериesетски графички дуксери графички ду�