Инктастична Дијадема 2-ри Роденден Принцеза Подарок Бебе Девојка Боди

Инктастична Дијадема 2-ри Роденден Принцеза Подарок Бебе Девојка Боди

DEN 319.84

Достапност

Симпатична розова дијадема преполна со печатени накит и искри 2-ри РОДЕНДЕН ПРИНЦЕЗА Бебе Боди. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Tiara 2-ри Роденден Принцеза Новороденче Краток Ракав Боди Женски Гроздобер Црвена 24 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. круна искра самовила пинккарткидс едно парче новороденче ползавец.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат