Huachen Дами Повик V Вратот Краток Ракав Маица Цветни Копче За Печатење Врвови

Huachen Дами Повик V Вратот Краток Ракав Маица Цветни Копче За Печатење Врвови

DEN 231.36

Достапност

Добредојдовте Во Хуачен! . Ве молиме слободно контактирајте не со какви било прашања во врска со нашите производи. . Карактеристики : . . 1. Направете лесна, дише и растеглива ткаенина. Удобноста, меката, еластична ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 2.Краток ракав, тркалезен врат/В-врат/ / Едно рамо, врвови за печатење,лабав секојдневен стил, тенок фит во цврста боја.Оваа разноврсна блуза е за без напор стилизирање на вашиот пат!Е дизајн за било која бодилин, ќе биде добар избор за вас. . 3. Секојдневен стил, совршен за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, состанок и одмор. Удобност и лабав фит топ, тоа е врвен избор како салон и одмор. . 4. Одлично Совпаѓање : Добро со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви и хеланки. Костуми за секојдневно, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневно носење и сите други прилики Во Пролет, Лето и Fall. . . Материјал : лесна, дише и растеглива ткаенина. Прилика : Дневно, Работа, Одмор. Метод на перење : машинско перење. Сезона : пролет, лето, aut. . Што добивате : 1 Компјутер Жени врвови. €ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ€Ова Лето цветни графички врвови за жени е направен од Памук и Полиестер. мека ткаенина со малку растеглива, лесна и дише за носење. Ќе се чувствувате многу удобно кога ќе ја облечете оваа маица!. ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН€оваа дама маица со карактеристики на симпатична цветни графички, смешно печатење, кул летни врвови. €ПРИЛИКА}оваа женска цветна маица е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. ●СОВРШЕН ПОДАРОК}овие цветни кошули се многу погодни за дами од сите возрасти. Можете да го купите за себе или да им дадете на овие жени цветни врвови како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба. €ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ floral Кошули За Жени Лесно Може Да се совпаднат со разни здолништа/фармерки/хеланки/шорцеви итн. Оваа цветна кошула можете да ја користите како задолжителен врв за секојдневно носење. ●Внимание На големината ● Тоа Е Мала Големина На САД (Не Големина), ве молиме погледнете ја табелата со големини на "слика На Производ "или" Опис на Производот " пред да купите. Препорачајте нарачајте 1-2 големина нагоре ако вашата големина е помеѓу две големини.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оливен Го Намали Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Лабави Секојдневни Подароци За Двојка Смешна Симпатична Мода Унисе Блузи
  • Новак

Оливен Го Намали Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Лабави Секојдневни Подароци За Двојка Смешна Симпатична Мода Унисе Блузи

DEN 319.68

Постојат модерни кратки ракави.Се надевам дека ќе се сретнете со вашето најдобро јас преку нашата облек

Летни Жешки Кошули За Жени Летна Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Обични Врвови Западен Печатен Краток Ракав Удобен
  • Новак

Летни Жешки Кошули За Жени Летна Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Обични Врвови Западен Печатен Краток Ракав Удобен

DEN 355.36

ХИМИВЕЈ Женски Летен Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Обичните Врвови Западен Печатење Краток Ракав У

Пеперутки Маица За Жени Редовни Ракави Печатени Летни Лабави Туника Врвови Страна Сплит V Вратот Излегување Краток Ракав Елегантни
  • Новак

Пеперутки Маица За Жени Редовни Ракави Печатени Летни Лабави Туника Врвови Страна Сплит V Вратот Излегување Краток Ракав Елегантни

DEN 191.84

MRGIINRI МОДА Карактеристики : Стил : Елегантен Тип На Фит : Лабав Стил На Фитнек : V Должина На Вратот : Краток

Базиреј Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Кошули Со Туника Жолта
  • Новак

Базиреј Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Кошули Со Туника Жолта

DEN 231.84

Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Туники К

Мода Жени Против Јака Печатени Скршени Цвеќиња Кошула Без Ракави Обични Секојдневни Маици За Жени Памучни Спанде Женски Кошули
  • Новак

Мода Жени Против Јака Печатени Скршени Цвеќиња Кошула Без Ракави Обични Секојдневни Маици За Жени Памучни Спанде Женски Кошули

DEN 243.04

Материјал : Маичка Со Полиестерлонг Ракав За Жени Женски Маици Летни Женски Кошули Со Долги Ракави за Та

Дами Маица Лабава Градиент Пуловер Виножито Букви Печатени Краток Ракав V Вратот Жени Одмор Стилски Меки Дами Пролет Лето Секојдневна
  • Новак

Дами Маица Лабава Градиент Пуловер Виножито Букви Печатени Краток Ракав V Вратот Жени Одмор Стилски Меки Дами Пролет Лето Секојдневна

DEN 1.67

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Ракав : 15.5 см / 6.10" Должина : 63см / 24.80" Големина :