од 4 Ултра Х. Д. Најлонски Тркала Тркала

од 4 Ултра Х. Д. Најлонски Тркала Тркала

DEN 2.00

Достапност

4-Пакување од 4 "Ултра Х. Д. Најлонски Тркала Тркала (2 Вртливи и 2 Фиксни) 1.100 Фунти Капацитет Секој H. D. 4" x 2 " Челични Тркалца (2 Вртливи и 2 Фиксни) Вкупно Носечки 4.400 Фунти. Лежишта Од висока Класа Со Зерк/Подмачкување За Вртлив Тркалце. Вкупно Димензии Рициново Плоча : 4 "х 4.5".


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Полиуретан На Полиолефин Вртливата Горната Плоча Тркалца Сет на w 8 2 Канелени Тркала-Вклучува Вртлив w Завртка
  • Новак

Нерѓосувачки Челик Полиуретан На Полиолефин Вртливата Горната Плоча Тркалца Сет на w 8 2 Канелени Тркала-Вклучува Вртлив w Завртка

DEN 687.84

Списокот е за сет од четири (4) Серии На Сервисни Тркала #30 тркалца од нерѓосувачки челик, две (2) вртливи т�

Кингпинлес Стакло Исполнет Најлон Вртливата Горната Плоча Кастер в 8 2 Црно Тркало И Страна Лцк Кочница-Лбс Капацитет Кастер-Сервис
  • Новак

Кингпинлес Стакло Исполнет Најлон Вртливата Горната Плоча Кастер в 8 2 Црно Тркало И Страна Лцк Кочница-Лбс Капацитет Кастер-Сервис

DEN 1071.84

Списокот е за Една (1) Серија На Сервисни Тркала #кп30 вртлив тркалце со 8" дијаметар за 2" широко најлонско �

Нерѓосувачки Челик Најлон Вртливата Врвот Плоча Рициново сет w 4 2 Бели Тркала-Вклучува Вртливата w Сопирачки И Завртка На Вртливата
  • Новак

Нерѓосувачки Челик Најлон Вртливата Врвот Плоча Рициново сет w 4 2 Бели Тркала-Вклучува Вртливата w Сопирачки И Завртка На Вртливата

DEN 0.33

Списокот е за сет од четири (4) Серии На Сервисни Тркала #30 тркалца од нерѓосувачки челик, две (2) вртливи т�