Летни Фустани Плус Големина Фустани Тече Одговара & Одблесокот Вратоврска Црвена М

Летни Фустани Плус Големина Фустани Тече Одговара & Одблесокот Вратоврска Црвена М

DEN 2.33

Достапност

Мода Женски Пролет/Лето Круг Вратот Секојдневен Печатење Без Ракави Фустан Мода Пролет/Лето Круг Вратот Повик Печатење Без Ракави Фустан. Моден Женски Пролет/Лето Кружен Врат Секојдневен Фустан Без Ракави Без Ракавикарактеристики : 1. Карактеристики : цветен принт, тркалезен врат, без ракави, секојдневен фустан, секојдневна облека, модерен моден дизајн, модерна секојдневна облека.Материјал : полиестерски влакна, висококвалитетна ткаенина, лесна, мека и удобна.Специјалниот дизајн на цветни принтови го прави фустанот посекси и шармантен.4. Повод : Одмор, дневно, роденден, запознавање, танцови претстави, забави, свадби, семејни одмори итн. Погоден за лето и пролет.5. Ова е ултра дише лесен фустансезона : Летен Пол : женска, женска пригода : секојдневен, секојдневен материјал : Тип На шема од полиестерски влакна : Стил На Печатење : Секојдневна Мода Должина : средна и мала должина на ракавот : метод на чистење без ракави : ладно чистење, виси чистење или хемиско чистењешто добивате : 1 Големина На пакувањето. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина На Бистата М Медиум 6 10 36 90см/35.43" 133см/52.36" Л Големи 8 12 38см/37.01" 136см/53.54" XL X-Големи 10 14 40 98см/38.58" 138см/54.33" XXL 2 X-Големи 12 16 42 102см/40.16" 140СМ/55.12". Бесплатно Светло За Чај Во Кутија Заоблена Кукла Од Тантела Западна Вискоза Мала Гроздобер Чанта За Облека Прием Месеци Банкет Муслимански Тесен Пад Средни Кучиња Твин Заедница Некогаш Стил Шампањ Колено Пол Откриваат Бремена Плетена Топка Плажа Жена Недела Деверуши Стомак Ласкави 1441 Корсет Фустан Проѕирен Фустан Бел Трендовски Ретро. 2023 Летен Фустан Одобрување Жени. Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43 "Должина : 133см/52.36"Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см/37.01 "Должина : 136см/53.54"Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 98см/38.58 "Должина : 138см/54.33"Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 102cm/40.16 "Должина : 140cm/55.12".


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гергнгдо Женски Летен Мини Тексас Фустан, Секојдневен Ракав За Мува Против Копче За Вратот Долу Фустани Со Еднобојни Партиски
  • Новак

Гергнгдо Женски Летен Мини Тексас Фустан, Секојдневен Ракав За Мува Против Копче За Вратот Долу Фустани Со Еднобојни Партиски

DEN 3.00

Женски Мини Тексас Фустан, Секојдневен Ракав За Летање Против Копче За Вратот Долу Фустан Со Еднобојни �

Женски Фустан Против Вратот Еднобоен Лабав Трегер Со Џебови Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Пролет Лето Елегантни Удобни
  • Новак

Женски Фустан Против Вратот Еднобоен Лабав Трегер Со Џебови Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Пролет Лето Елегантни Удобни

DEN 271.84

Големина : С Биста : 82см / 32,28" Колк : 100см / 39,37" Должина : 131см / 51,57" Големина : М Биста : 86см / 33,86" Колк : 104см / 40,94

иопко Женски Секојдневен Фустан макси фустан за жени Женски Чиста Боја V-Вратот Краток Ракав Чипка Тенок Тело Завиткајте Долг
  • Новак

иопко Женски Секојдневен Фустан макси фустан за жени Женски Чиста Боја V-Вратот Краток Ракав Чипка Тенок Тело Завиткајте Долг

DEN 335.68

Потсетете : ве Молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме, проверете ја пред да