Јунмички Машки Кошули Царинење Машка Мода Обични Мажи Краток Ракав Екипажот Вратот Печатени Мода Кардиган Секојдневен Кошула Блуза

Јунмички Машки Кошули Царинење Машка Мода Обични Мажи Краток Ракав Екипажот Вратот Печатени Мода Кардиган Секојдневен Кошула

DEN 183.20

Достапност

Мажи Краток Ракав О-Вратот Печатени Боја Мода Кардиган Повик Кошула Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатени,Секојдневна Маица,В-Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето : повод за мажи : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : лежерна должина на Ракавот : Кратка Должина : Редовна Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Вен Блузи Јунмички Машки Кошули Дозвола Машка Мода Обични Мажи Екипаж Со Кратки Ракави вратот печатени Мода Кардиган Повик Кошула Блуза. ●Уникатен Дизајн●Класичен стил со многу простор за движење и вентилација за секојдневно носење - секојдневен или секојдневен. ●Појавување облека● : Совршено И разноврсно, лесно може да се совпадне со разни видови дно. ①Применливи Прилики : Канцеларија, Тренинг, Секојдневна Облека, На Отворено, Одмор на Плажа, Совршен со фармерки или панталони. ●Совршен Подарок●Класично Тенок Одговара! Овој врв е совршен за одмори, состаноци, одмори или како подарок за старец како момче, син или татко на годишнина или поголем ден. Овој класичен врв е најдобрата кошула за мажи, работа, канцеларија,. Quality Гаранција● Апсолутно обезбедување на квалитет, бесплатно враќање и размена поради проблеми со квалитетот во рок од 1101 дена од приемот на производот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Врвови Клиренс под уши Врвови За Жени Обични Пролетни Летни Жени Обична Маица Денот На Независноста Печатени Тркалезни
  • Новак

Женски Врвови Клиренс под уши Врвови За Жени Обични Пролетни Летни Жени Обична Маица Денот На Независноста Печатени Тркалезни

DEN 1.00

Жените Обична Маица Денот На Независноста Печатени Круг Вратот Краток Ракав Пуловер Блуза Блузакаракт�

клиос Женски Исечени Џемпери Кабел Со Долги Ракави Плетен Врв Обичен Џемпер Од Екипажот Туника Тенок Пуловер Скокач Зимски Џемпери
  • Новак

клиос Женски Исечени Џемпери Кабел Со Долги Ракави Плетен Врв Обичен Џемпер Од Екипажот Туника Тенок Пуловер Скокач Зимски Џемпери

DEN 2.67

● Нега на облека : машинско перење Со торба за перење во нежен циклус препорачано, рачно перење, не белењ

Гријанлок Машка Маица Ревер Маица За Вратот Врвови Со Кратки Ракави Мажи Хавајска Блуза Секојдневен Цветен Принт Летни Кошули
  • Новак

Гријанлок Машка Маица Ревер Маица За Вратот Врвови Со Кратки Ракави Мажи Хавајска Блуза Секојдневен Цветен Принт Летни Кошули

DEN 1.00

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Блузи Со Кратки Ракави, Блуза Со Кратки Ракави, Мажи Со Ко�

Топки Женски Тркалезни Врвови На Вратот Памук Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Со Долги Ракави О-Врат Пуловер Врвна Блуза
  • Новак

Топки Женски Тркалезни Врвови На Вратот Памук Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Со Долги Ракави О-Врат Пуловер Врвна Блуза

DEN 2.00

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 60см / 23.62" Ракав : 45см / 17.72" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 116см / 45.67

Фетерна Женска Кошула Блуза Копче Ретро Печатење Краток Ракав Секојдневен Основен Кружен Врат Редовни Врвни фустани блузи за
  • Новак

Фетерна Женска Кошула Блуза Копче Ретро Печатење Краток Ракав Секојдневен Основен Кружен Врат Редовни Врвни фустани блузи за

DEN 445.76

Женска Кошула Блуза Копче Ретро Печатење Краток Ракав Секојдневен Основен Тркалезен Врат Редовен Врв :