Среќен Божиќен Дуксер Со Принт, Секојдневен Дуксер За Вратот На Екипажот Со Долги Ракави, Женска Облека

Среќен Божиќен Дуксер Со Принт, Секојдневен Дуксер За Вратот На Екипажот Со Долги Ракави, Женска Облека

DEN 140.64

Достапност

есенски дуксер,есенски дуксери,дуксер за есенски врат,есенски дуксери за жени,дуксер со големи димензии за жени,дуксер на екипажот,дуксер за женски екипаж,графички дуксери за жени,дуксери за жени лабаво вклопување,црни дуксери,женски преголеми дуксери,дамски дуксери,слатки дуксери за жени,женски дуксери без качулка,дуксери од екипажот за жени,дуксери од руно за жени,женски графички дуксери,пот кошули жени со долг ракав. . . Големина Шема. . . Големина : С Биста : 108см/42.5 "Ракав : 61см/24.01 " Должина : 65см/24.01". . . Големина : М Биста : 112см/44.09 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 66см/25.98". . . Големина : Л Биста : 118см/46,45" Ракав : 63,5 см/25 "Должина : 67см/26,57". . . Големина : XL Биста : 124cm/48.81 "Ракав : 65cm/25.59 " Должина : 69cm/27.16". . . Големина : XXL Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 66.5 cm/26.18 " Должина : 70.5 cm/27.75". . . Модни Дуксери И Дуксери / надворешна Облека / Есенска мода. . . Жени/Дами/Девојки. . . Есенска мода,Женски Преголем Пуловер Со Половина Патент,Дуксер Со Долги Ракави,Капка,Патент,Пуловер,Џемпер Со Патент,Тинејџерски Девојки Паѓаат Облека,1/4 џемпер со долги ракави со патент,зимска модна облека,Црн Пуловер Со Руно,Обична Кошула За Пуловер Со Кружен Врат,Секојдневен Врат На Екипажот,Опуштени Врвови За Пуловер За Жени,Дуксери За Жени,преголеми дуксери За Жени,Дуксери Со Пуловер За Жени,Меки Дуксери За Жени,Женски Кошули За Пот,Обични Дуксери,Женски Дуксери Со Пуловер,божиќни дуксери за жени,божиќни дуксери,Женски Божиќни дуксери,Слатки Божиќни Џемпери За Жени,Женски Празничен Џемпер,Женски Симпатичен Божиќен Џемпер,Божиќен Дуксер За Жени,Црвен Божиќен Џемпер Жени,Божиќен џемпер плус големина,жена божиќ џемпер,Женски Божиќни Џемпери Слатки,Божиќен Џемпер За Жени Плус Големина Среќен Божиќен Дуксер Со Принт, Секојдневен Дуксер Со Врат На Екипажот Со Долги Ракави, Женска Облека.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка
  • Новак

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка

DEN 2.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок