Женски Плус Големина Лабава Удобен Резервоар Фустан Дозвола Лето Цветни Печатени Ракави Круг Вратот Фустан Плажа Кошула Облека Трендовски Розова

Женски Плус Големина Лабава Удобен Резервоар Фустан Дозвола Лето Цветни Печатени Ракави Круг Вратот Фустан Плажа Кошула Облека

DEN 1.00

Достапност

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте на Кафест!Доколку имате какви било прашања или ви треба помош, слободно контактирајте не.Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни стоки и услуги.Cofest Clearance COFEST Женски Плус Големина Лабава Удобен Резервоар Клиренс Летен Цветен Печатен Фустан Без Ракави Фустан Со Тркалезен Врат Облека За Кошула На Плажа 2023 Трендовски Розови Карактеристики : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.2.Дизајнот го прави попривлечен за носење.3.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.4.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Aut/Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далистил : Секојдневен, Моден Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95-100см/37.40-39.37 "Должина : 75см/29.53" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 99-104см/38.98-40.94 "Должина : 76см/29.92" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104-109см/40.94-42.91 "Должина : 77см/30.31" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 109-114см/41.73-45.67 "Должина : 78см/30.71" Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114-119cm/44.88-48.82 "Должина : 79cm/31.10" Големина : XXXL Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 119-124cm/48.82-52.76 "Должина : 80cm/31.50" Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 124-129cm/52.76-56.69 "Должина : 81cm/31.89" Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 130-134cm/51.18-52.76 "Должина : 82cm/32.28" изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот дневен пренослив материјал, погоден за различни прилики.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично. Машина или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/ Без Белило. Овие женски фустани Се Вистинити по Големина. Препорачуваме да ја добиете вашата редовна големина. Забелешка : Со Ладна Вода/Не Пеглана или Изветвена На Висока Температура/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Измијте со слична боја, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Натпревар : Спарете со различни фармерки, здолништа, шорцеви и џегинг за изглед кој е лесен за љубов цела сезона. Повод : Совршен За секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики Во Пролет, Fall и Зима.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Макси Лабаво Вклопување Секојдневно Секојдневно
  • Новак

Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Макси Лабаво Вклопување Секојдневно Секојдневно

DEN 1.33

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница Об�

Женски Фустан Против Вратот Еднобоен Лабав Трегер Со Џебови Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Пролет Лето Елегантни Удобни
  • Новак

Женски Фустан Против Вратот Еднобоен Лабав Трегер Со Џебови Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Пролет Лето Елегантни Удобни

DEN 271.84

Големина : С Биста : 82см / 32,28" Колк : 100см / 39,37" Должина : 131см / 51,57" Големина : М Биста : 86см / 33,86" Колк : 104см / 40,94

Обични фустани за жени трендовски цврста боја долга ракав руфла кратка а-линија Флеј фустан вратоврска половината Елегантна
  • Новак

Обични фустани за жени трендовски цврста боја долга ракав руфла кратка а-линија Флеј фустан вратоврска половината Елегантна

DEN 383.84

Табела на големини : Големина : S BUST : 8095 CM / 31.5037.40 '' Sleeve : 60cm / 23.62 '' половината : 5080cm / 19.6931.50 '' Должина : 83cm / 32.68

Генуискиди Жени Лето Обичен Боемски Фустан Во Етнички Стил Цветен Принт Фустан Со Надуени Ракави Со Вратот Моден Замав Краток
  • Новак

Генуискиди Жени Лето Обичен Боемски Фустан Во Етнички Стил Цветен Принт Фустан Со Надуени Ракави Со Вратот Моден Замав Краток

DEN 319.84

Женски Летен Секојдневен Боемски Фустан Во Етнички Стил Цветен Принт Фустан Со Надуени Ракави Со Врато�

Ауео Коктел Фустан Со Долги Ракави За Жени, Празнични Фустани За Жени Плус Големина Модни Жени Печатење Каузален Тркалезен Врат
  • Новак

Ауео Коктел Фустан Со Долги Ракави За Жени, Празнични Фустани За Жени Плус Големина Модни Жени Печатење Каузален Тркалезен Врат

DEN 3.33

Мода Жени Печатење Каузални Круг Вратот Долг Ракав Есенски Одмор Фустанкарактеристики : 1.Карактеристи�

Женски Комбинезони Облечени Секојдневни Ремени За Шпагети V Вратот Преголем Широк Комбинезон За Нозе Двослоен Рафтен Раб Краток
  • Новак

Женски Комбинезони Облечени Секојдневни Ремени За Шпагети V Вратот Преголем Широк Комбинезон За Нозе Двослоен Рафтен Раб Краток

DEN 1.67

костум за тело со шорцеви,тело одговара на женска облека,тело одговара на женска облека ромпер,тело одг�

Фесфес Женски Фустан Цветен Принт Пролетен Фустан Со Кружен Врат Лабав Лежерен Фустан Од Резервоар Без Ракави А-Линија Обични
  • Новак

Фесфес Женски Фустан Цветен Принт Пролетен Фустан Со Кружен Врат Лабав Лежерен Фустан Од Резервоар Без Ракави А-Линија Обични

DEN 1.00

Fesfesfes Женска Облека Цветни Печати Круг Вратот Летен Фустан Лабава Секојдневен Ракави Резервоарот Се Об�