Гечер 5мл Пренослив Парфем Атомизатор За Полнење Шише Парфем Шише За Полнење Парфем Спреј За Патување

Гечер 5мл Пренослив Парфем Атомизатор За Полнење Шише Парфем Шише За Полнење Парфем Спреј За Патување

DEN 2.67

Достапност

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Опис : . Што се однесува до повеќето жени, парфемот е суштински предмет во нашиот секојдневен живот. не можам да живеам без него. Но, постои проблем што е уморен од земање големо шише парфем за патување. Затоа, треба мало шише за да ги држат кога се надвор. Ова преносливо шише парфем ќе ви помогне. Донеси го дома. Уживајте во вашиот одмор без да го земете целото шише. Карактеристики : . Само притиснете го дното на вашиот омилен парфем и продолжете да кликнувате додека не се наполни. Совршен за чување парфем, после бричење и средство за отстранување шминка итн. Најдобар избор за патување употреба или како подарок за пријатели, семејство и љубовник. Изработен од алуминиум и стаклен материјал, многу издржлив и елегантен. Лесен за употреба и може да се полни за неколку секунди, заштедувајќи го вашето време. големина и пренослив, удобен за носење и складирање. Спецификации : . Тип На Ставка : Контејнери За Полнење. Боја : Црвена+Виолетова+Темно Сина+ Сина; Сребрена+Црна+Виолетова+Светло Виолетова (Опционално). Количина : 4 парчиња. Материјал : Алуминиум, Стакло. Нето Тежина : 5мл. Големина : Прибл. 8.1 * 1.7 * 1.7 цм / 3.19 * 0.63 * 0.63 во. Тежина : Прибл. 60гр / 2.11 мл. Пакет Листа : . 4 * Празно Шише Со Парфем уст притиснете го дното на вашиот омилен парфем и продолжете да кликнувате додека не се наполни. Совршен за чување парфем, после бричење и средство за отстранување шминка итн. Најдобар избор за патување употреба или како подарок за пријатели, семејство и љубовник. Изработен од алуминиум и стаклен материјал, многу издржлив и елегантен. Лесен за употреба и може да се полни за неколку секунди, заштедувајќи го вашето време.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нова Козметичка Торба За Жени Голема Торбичка За Шминка Пренослива Патна Тоалетна Торба Стп Торба За Миење Бањи Мултифункционален
  • Новак

Нова Козметичка Торба За Жени Голема Торбичка За Шминка Пренослива Патна Тоалетна Торба Стп Торба За Миење Бањи Мултифункционален

DEN 160.00

Ширина на предметот : 4,2 Инчи Тежина : 140гит Должина : 9,25 Инчи Висина : 4,33 инчи форма : Тип На Шема : Тип На Цв�

Хуанледаш Доказ За Истекување Покријте Добра Затегнатост Ефективни Силиконски Преносни Тоалети За Патување Контејнер Гаџет За
  • Новак

Хуанледаш Доказ За Истекување Покријте Добра Затегнатост Ефективни Силиконски Преносни Тоалети За Патување Контејнер Гаџет За

DEN 3.33

Опис : со својата мека еластичност и силно истегнување, ракавот отпорен на истекување е погоден за широк

Кујнски основни работи за нова домашна кујна Шише Со Спреј Патување Шише Магла Распрскувач Преносни Шишиња За Шминка Што Може
  • Новак

Кујнски основни работи за нова домашна кујна Шише Со Спреј Патување Шише Магла Распрскувач Преносни Шишиња За Шминка Што Може

DEN 1.00

Запечатена Торба За Складирање На Храна За Повеќекратна Употреба Транспарентна Самозапечатувачка Тор�

Тинсонт Многу 3мл Прес-На Пластично Шише Лесно Шише За Складирање Екструдибилно Куќиште Вазни СО Голем Капацитет ЗА Самостојна
  • Новак

Тинсонт Многу 3мл Прес-На Пластично Шише Лесно Шише За Складирање Екструдибилно Куќиште Вазни СО Голем Капацитет ЗА Самостојна

DEN 159.68

Опис : Јп : Пластичното шише со вода е изработено од јп пластика, која е издржлива.Екструдабилен дизајн : �