Танкини Костим За Капење За Жени Летни Печатени Сплит Костими За Капење Облека За Плажа Бикини Монокини

Танкини Костим За Капење За Жени Летни Печатени Сплит Костими За Капење Облека За Плажа Бикини Монокини

DEN 2.33

Достапност

Големина : С Чаша : А/Б биста : 76-88см/29,92"-34,65" Половината : 68-74см/26,77"-29,13" Колк : 78-94см/30,71"-37,01" Рамо : 94см/37,01" Големина : М Чаша : Б/Ц биста : 80-92см/31,50"-36.22" Половината : 74-78см/29.13"-30.71" колк : 82-94см/32.28"-37.01" рамо : 94см/37.01" големина : л чаша : ц/д биста : 84-96см/33.07"-37.80" Половината : 78-82см/30.71"-32.28" колк : 86-102см/33.86"-40.16" рамо : 102см/40.16" летен женски принт сплит костим за капење модни Костими за капење облека за Плажа бикини карактеристики : 1.Растителна зелена секси и елегантна модна интеграција, длабок Дизајн На Вратот нагласува горди на телото, мек и удобен добар најлон 2.Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура. 3.Секој ден убава плажа, верувам дека ќе ви се допадне! 4, висококвалитетна внатрешна најлонска ткаенина, Лично демонтирање 5.Може да ве направи Повеќе И Виталност Карактеристика : пар костими за капење што ве прават поубави. Во базенот што ви треба од другите, ќе бидете попривлечни со него! Дајте ви максимална удобност. Пливајте и капете на сонце. Стил : Едноделен Костим За капење Женски танкини костим за капење со течен резервоар : врвните карактеристики на изгубениот проток на танкини со дизајн на тркалезен врат нудат одлична покриеност и го кријат вашиот стомак; отстранливите градници за склекови со поместување ви обезбедуваат цврста поддршка и обликување. Дизајн : Женските Едноделни Костими за Капење се одликуваат Со Длабок Дизајн На Вратот V И V Жица, Со Вкрстен Грб, Прилагодлив Ремен. Дното на бикини со висока покриеност обезбедува целосна покриеност на седиштата.Руширани детали за да се осигурате дека ќе ја најдете идеалната удобност.Исто така, високиот струк има ефект на контрола на стомакот.Светлата боја и тропските дезени прават да изгледате свежо во базенот на плажа. Костимот за капење е совршен за базен, забава на плажа, забава во базен, воден парк, тропски одмор, летни одмори итн. Убав подарок за жени пријатели или семејство како подарок за роденден, подарок За Меден Месец, подарок за годишнина итн. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големина На Езимал Пред Да Нарачате. Сите Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Слободно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат