Дмкпв Обичните Чевли За Жени Се Лизгаат На Широка Ширина На Работа Со Вештачка Кожа Чевли За Дишење Женски Платформи Обични Чевли Кафеава 7.5

Дмкпв Обичните Чевли За Жени Се Лизгаат На Широка Ширина На Работа Со Вештачка Кожа Чевли За Дишење Женски Платформи Обични

DEN 351.84

Достапност

Обичните Чевли За Жени Се Лизгаат На Широка Ширина На Работа Што Дише Вештачка Кожа Единечни Чевли Чевли Женски Платформа Секојдневенопис : . Пол : Жени, Девојче. Горен Материјал : вештачка кожа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Отворен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 2см/0,78". Висина на платформата : 2см/0,78". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето На Телото Жените Секојдневен Фустан Чевли Рамни Чевли За Жени Удобно Секојдневен. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете За Жени Обични Летни Чевли Женски Обични Чевли За Фустани. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Женски Обични Чевли Големина 8 Женски Чевли Повик. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! За Жени Обичните Летни Чевли се Лизгаат На Секојдневни Чевли за Жени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат