Кетијх-чн Градници За Жени Плус Големина Спортски Градник - Средна Поддршка Ремен Јога Градник Д, Ц

Кетијх-чн Градници За Жени Плус Големина Спортски Градник - Средна Поддршка Ремен Јога Градник Д, Ц

DEN 351.84

Достапност

Градници За Жени Плус Големина 2023 Спортски Градник - Средна Поддршка Ремен Јога Бразмазна Долна Облека Без Траги Меморија Долна Жица Собирање Мали Гради Соберете Пар Анти Доделување Спортски Прекрасен Градник За Грб. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 160гр. големина На Пакетот : 30х20х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 34 Под Биста : 65-69см/25,59-27,17" Чаша : 34/66абцдезизирај : 36 Под Биста : 70-74см/27,56-29,13" Чаша : 36/70абцдезизирај : 38 Под Биста : 75-79см/29,53-31,10" Чаша : 38/75абцдезизирај : 40 Под Биста биста : 80-84см/31.50-33.07" чаша : 40/79абцдезизирај : 42 под биста : 85-89см/33.46-35.04" чаша : 42/83абцдезизирај : 44 под биста : 90-94см/35.43-37.01" чаша : 44/87абцдезизирај : 46 под биста : 95-99см/37.40-38.98" чаша : 46/91абцдезизирај : 48 под биста : 100-104см/39.37-40.94" чаша : 48/95абцдезизирај : 50 под биста : 105-109см/41.34-42.91" чаша : 50/99абцде овој спортски градник е изработен од лесен, ткаенина што ја отстранува влагата и силна, 95% најлон+5% спандекс, висока еластичност, удобна и дише. Спортски градник со отстранлива подлога, лесен за прилагодување, мек и удобен. Погоден за јога, спорт, фитнес, секаков вид вежбање или секојдневна употреба. Јога градникот комбинира стил, функција и перформанси. Ова е одличен викенд градник. Доволно цврсто за да се справите со жешката класа, а потоа беспрекорно носена во вашиот омилен елек или Маица, погодна за денот кога сакате да влезете. Дизајниран за активности со големо/средно влијание. Овој спортски градник е изработен од професионална спортска ткаенина што дише и брзо се суши со висока дишење и дишење.Чувајте сува и лесна,намалете ја отпорноста,подобрете ја ефикасноста на вежбањето,не е лесно да се деформира,поотпорна на абење. Погоден за јога, спорт, фитнес, секаков вид вежбање или секојдневна употреба.Јога градникот комбинира стил, функција и перформанси.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат