Летна Женска Чипка Модни Дами Летни Плисирани Маици Со Кратки Ракави Чипка Против Вратот Еднобојни Обични Врвови Облечени Кошули

Летна Женска Чипка Модни Дами Летни Плисирани Маици Со Кратки Ракави Чипка Против Вратот Еднобојни Обични Врвови Облечени Кошули

DEN 335.84

Достапност

Летна Женска Чипка Модни Дами Летни Плисирани Маици Со Кратки Ракави Чипка Против Вратот Еднобојни Обични Врвови Облечени Кошули карактеристика : 1. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, имитација на памук плус еластична чипка, издржлив за секојдневно носење, манжетните се изработени од мека чипка, полесни и поудобни за носење, плакар, лесни за ставање и вадење, удобни за носење цел ден .2. Прилика : овој производ е совршен и за работа и за секојдневна облека. Прекрасно е и достапно е во различни нијанси на бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Одличен подарок за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде 4. Измијте во ладна вода, големината нема да се промени многу, ве молиме консултирајте се ако имате какви било прашања при избирањето5. Може да има мала разлика во бојата помеѓу различните монитори, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Тип На Шема : Цврст стил на боја : слободно време : Редовно Вклопување : Точно на големината дебелина : стандарден метод на Перење : рачно миење во ладна вода, закачување или сушење на линија што добивате : 1 женски top Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths483492cm/36.22"18cm/7.09"40cm/15.75"71cm/27.95"M6103696cm/37.80"18.5 cm/7.28"41cm/16.14"72cm/28.35"L81238100cm/39.37"19cm/7.48"42cm/16.54"73cm/28.74"XL101440104cm/40.94"19.5 cm/7.68"43cm/16.93"74cm/29.13"XXL121642108cm/42.52"20cm/7.87"44cm/17.32"75cm/29.53" ова е одлично основно парче што заслужува место во вашата гардероба!. Основни кошули, шик, лабаво вклопување и удобно, совршено лето, лесно се комбинираат со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за суптилен изглед. Совршената должина на секојдневна блуза лесно се совпаѓа со фармерки и панталони или со јакна.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ројалов Женски Маици За Маици Морнарски Врат Со Копчиња, Печатено Геометриско Сликарство Со Долги Ракави Top И Зима Врвни Трендовски
  • Новак

Ројалов Женски Маици За Маици Морнарски Врат Со Копчиња, Печатено Геометриско Сликарство Со Долги Ракави Top И Зима Врвни Трендовски

DEN 0.33

Големина : S Биста : 94cm / 37.01" Ракав : 53cm / 20.87" Рамо : 58cm / 22.83" Должина : 71cm / 27.95"Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Ракав