Копчиња Копчиња Панталони Жан Фармерки Половината Замена На Метал Инстант Шие Без Прилагодливи Панталони Намалување На Продолжувачот Предвремени Појас

Копчиња Копчиња Панталони Жан Фармерки Половината Замена На Метал Инстант Шие Без Прилагодливи Панталони Намалување На Продолжувачот

DEN 2.33

Достапност

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Sordity Од Пазарот Joybuy.Описr. r. овие прекрасни копчиња без шиење се дизајн за разредување на половината. Совршената изработка ќе ви даде одлично искуство за употреба. Изработени од легура за долго време и издржлива употреба. Тие имаат едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, ви носат многу погодност.R. r. Карактеристикиr. r.- Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Легура.р. - Големина : Околу 2, 00Х2, 00Х1, 70см/0, 79Х0, 79Х0, 67инч.р. - Овие копчиња се направени од материјал од премиум легура за долго време и издржлива употреба .р. - овие прекрасни копчиња без шиење се дизајнирани за разредување на половината.р. - совршената изработка ќе ви даде одлично искуство за употреба .р. - овие не шие потребни токи се дизајн за фармерки, палта и друга облека.р. - овие производи се дизајнирани со мала тежина и преносливи, лесни за употреба и складирање . Овие копчиња се изработени од материјал од премиум легура за долго време И издржливо копче за употреба За Фармерки, Копчиња Од Легура На Јеапан, САМ Копчиња, Брава За Половината на Панталоните, Токи За Фармерки. Овие прекрасни копчиња без шиење се дизајнирани за разредување на половината. Совршената изработка ќе ви даде одлично искуство за употреба. Овие не шие потребни токи се дизајн за фармерки, палта и друга облека. Овие производи се дизајнирани со мала тежина и преносливи, лесни за употреба и складирање.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат