wofedyo Фармерки За Жени Плишани Лабави Панталони Топло Директно Женски Харен Задебелени Високи Фармерки Половината Женски Фармерки Сива 27

wofedyo Фармерки За Жени Плишани Лабави Панталони Топло Директно Женски Харен Задебелени Високи Фармерки Половината Женски Фармерки

DEN 554.08

Достапност

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Големина : 25 Половината : 59см/23.23 "Колк : 78см/30.71 " Должина : 96см/37.80". Големина : 26 Половината : 61см/24.02 "Колк : 80см/31.50 " Должина : 97см/38.19". Големина : 27 Половината : 63см/24.80 "Колк : 83см/32.68 " Должина : 98см/38.58". Големина : 28 Половината : 66см/25.98 "Колк : 85см/33.46 " Должина : 99см/38.98". Големина : 29 Половината : 68см/26.77 "Колк : 88см/34.65 " Должина : 100см/39.37" . Големина : 30 Половината : 71см/27.95 "Колк : 90см/35.43 " Должина : 101см/39.76" . Големина : 31 Половината : 74см/29.13 "Колк : 93см/36.61 " Должина : 102см/40.16" . Големина : 32 Половината : 76см/29.92 "Колк : 95см/37.40 " Должина : 103см/40.55" Женски Висок Струк Лабава Задебелена Топла Кадифен Директно Фармерки Харен Панталони Карактеристики : 1.Карактеристики : Тексас,Фланелен,Секојдневен,тренд и Моден дизајн,Фармерки, Зимски Панталони. 2.Материјал : Тексас. Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Тексас Панталони, Удобни, за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Зима. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / Не избелувајте /. Линија сува.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Информации за производот : Сезона : Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Тексас Шема : Декорација Во Еднобојна Боја : Фланелен Стил : Лежерна, Модна Должина : Долго Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува. 4.Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот.Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата. 5.Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бел Дното Фармерки За Жени Високи Половини Слаби Суровини Полите Класичен Одблесокот Чизми Тексас Панталони Се Водат Дечко Панталони
  • Новак

Бел Дното Фармерки За Жени Високи Половини Слаби Суровини Полите Класичен Одблесокот Чизми Тексас Панталони Се Водат Дечко Панталони

DEN 1.67

Добредојдовте во продавницата Бесолор, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи се произведуваат в

Женски Пролетни Фармерки, Ремени За Врвки За Влечење Среден Струк Обични Лабави Панталони За Девојчиња, Сива Црна Жолта Разнобојна
  • Новак

Женски Пролетни Фармерки, Ремени За Врвки За Влечење Среден Струк Обични Лабави Панталони За Девојчиња, Сива Црна Жолта Разнобојна

DEN 554.08

Женски Секојдневни Панталони, Обични Внатрешни Плус Кадифни Врвки За Влечење Долги Дна, Дами Лабави Пан

Жените Жан Панталони Плус Големина Дозвола Дами Искинати Џеб Панталони Тексас Врвка Еластична Половината Измиени Врвка Повик
  • Новак

Жените Жан Панталони Плус Големина Дозвола Дами Искинати Џеб Панталони Тексас Врвка Еластична Половината Измиени Врвка Повик

DEN 2.67

Дами Искинати Џебни Панталони Тексас Врвка За Влечење Еластична Половината Измиена Врвка За Влечење Се

Пбнбп Бел Дното Фармерки За Жени Плус Големина Среден Пораст Тексас Фармерки Гроздобер Вез Цветни Се Водат Слаби Целосна Должина
  • Новак

Пбнбп Бел Дното Фармерки За Жени Плус Големина Среден Пораст Тексас Фармерки Гроздобер Вез Цветни Се Водат Слаби Целосна Должина

DEN 399.68

Женски Еластични Половината Истегнување Печатење Тенки Истегнување Слаби Копчиња ПАНТАЛОНИ ЗАБЕЛЕШКА