Проект Ретро Дебела Јога Мат И Пилатес Мат Влажна Анти-лизгање Анти-Солза Преклопување Салата Тренингот Фитнес Рампа Спортски Додаток

Проект Ретро Дебела Јога Мат И Пилатес Мат Влажна Анти-лизгање Анти-Солза Преклопување Салата Тренингот Фитнес Рампа Спортски

DEN 527.84

Достапност

Опис : 100% сосема нов и висок квалитеткарактеристика : Изработена ОД ЕВА, оваа јога подлога е против лизгање, еколошка и без мирис. Со живописна боја, тие можат да ви помогнат да се чувствувате подобро кога правите јогасо добра еластичност, оваа јога подлога е непријатно да се искине, па дури и да се прекине. Издржлив за вежбањеоваа лесна јога подлога е погодна само за нежни јога вежби во затворен простор, но не и за силни вежби за истегнувањеоваа јога подлога со дебелина од 4 мм лесно се чисти. Ви носи чисто чувство кога правите јога на тоадоаѓа со големина од 173х60х0, 4см, оваа јога подлога може да ви овозможи да легнете или да седнете итн кога правите јога практикувањедизајниран за јога како фитнес или вежба за градење тело. Може да биде како подарок за љубовник, член на семејството, пријатели кои ќе прават јога etc Specification : Material : EVAThickness : 4mm Size : 173x60x0.4cm/68.1x23.6x0.4"Length : 173x60cm/68.1x23.6"Type : Јога Матема : Спорт Тип : Јоганоте : ве молиме дозволете 1-3 см/ 0,39-1,18 инчи разлика поради рачно мерење на хоризонтално поставената ставка и 3-5 g/ 0,007-0,01 lb/ 0,11-0,18 mz за разликата помеѓу различните боипоради екранот и разликата во светлината, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате. Ве молиме придржувајте се до бојата на значителниот производ во случај на каква било грешка!Спакувани вклучуваат : 1 х јога мат Направен ОД ЕВА, оваа јога мат е анти лизгање, еколошки и без мирис. Со живописна боја, тие можат да ви помогнат да се чувствувате подобро кога правите јога. Со добра еластичност, оваа јога мат е непријатно да се искине или дури и да се прекине. Издржлив за вежбање. Оваа лесна јога подлога е погодна само за нежни јога вежби во затворен простор, но не и за силни вежби за истегнување. Оваа јога подлога со дебелина од 4 мм лесно се чисти. Ви носи чисто чувство кога правите јога на неа. Доаѓа со големина од 173х60х0, 4см, оваа јога подлога може да ви овозможи да легнете или да седнете итн. кога вежбате јога.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јога Мат, Фитнес За Вежбање Дебела Голема Мат Јога Душеци За Жени Мажи Кои Се Протегаат Јога Рампа Еко Пријателски Нелизгачки
  • Новак

Јога Мат, Фитнес За Вежбање Дебела Голема Мат Јога Душеци За Жени Мажи Кои Се Протегаат Јога Рампа Еко Пријателски Нелизгачки

DEN 1.00

Пена со висока густина мери дебелина од 15 мм (речиси 3 / 4 инчи) Совршен за пилатес, Јога и други вежби на по

Коковифивс Спорт и На Отворено под $ Дебела И Издржлива Јога Мат Против Лизгање Спортски Фитнес Мат Против Лизгање На Телесната
  • Новак

Коковифивс Спорт и На Отворено под $ Дебела И Издржлива Јога Мат Против Лизгање Спортски Фитнес Мат Против Лизгање На Телесната

DEN 639.68

Дебела и Издржлива Јога Мат Против Лизгање Спортски Фитнес Мат Против Лизгање Мат За Слабеење Карактер�

Миленти јога мат салата душеци дебели материјал за текстура на велур, печатење со премиум-дизајн, мат за вежбање без лизгање-густо
  • Новак

Миленти јога мат салата душеци дебели материјал за текстура на велур, печатење со премиум-дизајн, мат за вежбање без лизгање-густо

DEN 895.84

Дизајнерските душеци со јога ќе ви помогнат да постигнете рамнотежа за време на издолжените пози...

Рачно Изработени Плоштад Јута Килим Природни Влакна Јога Мат Боемски Вратар Турски Килим Дневна Соба Килим Гроздобер Килим Правоаголник
  • Новак

Рачно Изработени Плоштад Јута Килим Природни Влакна Јога Мат Боемски Вратар Турски Килим Дневна Соба Килим Гроздобер Килим Правоаголник

DEN 1872.00

* ГолеминаПовеќе А Бојаисто како на сликата Природни Килими Од Јута. Произведено Во Индија Реверзибиле�