Расчистување Мала Торба За Прашка Вкрстени Гради Вода За Рамо Издржлива Чанта За Прашка Една Торба За Патување Со Ремен За Мажи Жени Момчиња Со Подароци За Дупки За

Расчистување Мала Торба За Прашка Вкрстени Гради Вода За Рамо Издржлива Чанта За Прашка Една Торба За Патување Со Ремен За Мажи

DEN 207.84

Достапност

Мала Торба За Прашка Вкрстени Гради Вода За Рамо Издржлива Чанта За Прашка Една Торба За Патување Со Ремени За Мажи Жени Момчиња Со Дупки За Слушалки Карактеристики : Количина : 1 парчиња М-атеријал : Оксфордска ткаенина Боја : сина Тежина На Производот : 177g/0,37 lb тежина на Пакување : 177g/0,37 lb Product големина : 30x17x5, 5cm /11, 81x6, 69x2.Големина на Пакување 16 : 30х17х2см /11, 81х6, 69х0, 79инх Малата Големина, Големиот Капацитет Е 11, 81х6, 69х2, 17 инчи, големиот главен џеб може да собере таблети До 7,9 инчи. Мал џеб со патент за телефони,енергетска банка,паричник или надворешни/патни работи. [ЗАБЕЛЕШКА : големината е 30х17х5, 5см] ® Соодветни жени и мажи ● ремен за Рамо за оваа торба за прашка со вкрстено тело е прилагодлива за да ги исполни различните барања и за мажите и за жените. Чувајте го токму она што треба да го носите без да ги наполните џебовите на панталоните. Чувајте ги џебовите (и рацете) слободни, се што можете да замислите маж кој носи секој ден влегува во оваа торба. ●Разноврсна q : Лесната чанта за прашка е погодна за утра на кафе или одење на отворено. Повеќенаменски совршено работи како мажи женска паричник чанта, торба за рамо, пакет за гради, патна торба, спортска торба на отворено (пешачење, кампување, качување, возење велосипед, пешачење итн.) Исто така, тоа е одличен подарок за секого. ●Издржлив за вода е направен Со оксфордски материјал со висока густина. Издржлив и издржлив за вода. НЕ 100% водоотпорен, затоа ве молиме не користете ги на силен дожд. ●Дупка за слушалки со дизајн на дупка за слушалки на горниот дел од оваа торба за прашка, нема потреба да го држите вашиот паметен телефон при рака Или џеб кога слушате Музика Содржина на пакетот : 1x торба ●безбедносни стандарди q : нашите производи ги исполнуваат безбедносните стандарди. Ја разгледуваме безбедноста на вашата употреба од материјалот и начинот на употреба за да обезбедиме удобност при користењето на производот!. Е-маил * добар производ вреди да се има, ве молиме однесете го дома!. Ја почитуваме и негуваме секој клиент. Доколку имате какви било прашања пред или по нарачката, слободно контактирајте не. Ние се стремиме да обезбедиме услуги што ги исполнуваат вашите барања. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не директно. Ние ќе одговориме и ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Среќен шопинг за вас!. Стебла За Складирање.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гилисо Јасна Торба За Прашка, Одобрена Чиста Торба За Стадион, Транспарентен Ранец Со Вкрстено Рамо На Градите Секојдневен Дневен
  • Новак

Гилисо Јасна Торба За Прашка, Одобрена Чиста Торба За Стадион, Транспарентен Ранец Со Вкрстено Рамо На Градите Секојдневен Дневен

DEN 223.84

Јасна Торба За Прашка, Одобрена Чиста Торба За Стадион, Транспарентен Ранец За Вкрстено Рамо На Градите