Вожидаоке Женски Блузи Женски Кошули Врвни Секојдневни Маици Цврсти Летни Кратки Женски Ракави Графички Маици ПИНК XL

Вожидаоке Женски Блузи Женски Кошули Врвни Секојдневни Маици Цврсти Летни Кратки Женски Ракави Графички Маици ПИНК XL

DEN 0.67

Достапност

Копчето додава комплементарни . Тип на шема : Цврст Пол : Женска Дебелина : Стандардна должина на Ракавот : Краток Ракав Што добивате : 1 Х блузи должина на Ракавот : Краток Ракав : Лежерно Вклопување : Одговара на големината Тип на шема : Цврсто како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Блузегендер : Женска Прилика : Дневно,Касуалбе центарот на вниманието во оваа блуза со Цврсто вклопување.41 "Должина : 68cm/26. Копчето додава комплементарни .32" Ракав : 63cm/24. Сезона : Лето. Сезона : Лето.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.54" Ракав : 61cm/24. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината при фотографирање. Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 124cm/48. женски блузи женски кошули графички маици плус големина блузи за жени, маици за жени, женска облека, маици за жени, тенкови врвови жени, излегување блузи, облека за одмор за жени, женска мода, блуза, маици за жени лабаво вклопување, женски блузи, летни облеки за жени, облечени блузи за жени, женски блузи, женски кошули секојдневно лето, женска облека, неопходни за одмор за жени, западен, женски плус големина блузи, женски маици, бела маица, женски маици, слатки летни врвови, бели врвови за жени, женски блузи, туники или блузи за носење со хеланки, бели кошули за жени, слатки блузи, женска блуза, секси летни врвови за жени, летна облека, бела блуза, основни маици за жени, исечени маици за жени, кошули со копчиња, в, кошули, блузи, жени летна облека, маица, земја, бел врв, дамски блузи, маици, помешани, одмор, женски туники,. Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.02 "Должина : 67cm/26.80" Должина : 69cm/27.Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Сезона : Лето : Женска Дебелина : Стандардно Вклопување : Одговара на големината на стилот : Секојдневно Вклопување : Одговара на големината на стилот : Секојдневна Пригода : Секојдневно,Секојдневно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија центарот на вниманието во оваа блуза со Цврсто вклопување.24 "Рамо : 43cm/16. Долгиот ракав и ласкавите детали што ќе направат да се чувствувате сигурни. Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Сезона : Тип На Летна Шема : Цврсто како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење Во Линија : Женски Фит : Одговара на големината на стилот : Секојдневна должина на Ракавот : Кратка Прилика На Ракавот : Дневна,Лежерна Дебелина : Стандардна. Забелешки : 1. Дебелина : Стандарден Пол : Жени Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија центарот на вниманието во оваа блуза со Цврсто вклопување. Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Долгиот ракав и ласкавите детали што ќе направат да се чувствувате сигурни.82" Рамо : 44cm/17.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кошула со кратки Ракави За Жени Опуштено Вклопување Врвови На Вратот На Екипажот Пердув Графичка Летна Удобна Туника Лесен Дуксер
  • Новак

Кошула со кратки Ракави За Жени Опуштено Вклопување Врвови На Вратот На Екипажот Пердув Графичка Летна Удобна Туника Лесен Дуксер

DEN 355.36

Мека, Мека, Лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување : Мали СА�

Летни Жешки Кошули За Жени Летна Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Обични Врвови Западен Печатен Краток Ракав Удобен
  • Новак

Летни Жешки Кошули За Жени Летна Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Обични Врвови Западен Печатен Краток Ракав Удобен

DEN 355.36

ХИМИВЕЈ Женски Летен Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Обичните Врвови Западен Печатење Краток Ракав У

Базиреј Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Кошули Со Туника Жолта
  • Новак

Базиреј Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Кошули Со Туника Жолта

DEN 231.84

Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Туники К

Непријатни Стилови Цветни Фламинго Женски Маица Розова Фламинго Маица За Жени Летни Подароци За Девојка Розова Фламинго Кошули
  • Новак

Непријатни Стилови Цветни Фламинго Женски Маица Розова Фламинго Маица За Жени Летни Подароци За Девојка Розова Фламинго Кошули

DEN 2.33

Дали сте подготвени за лето? Посетете ја нашата продавница и набавете ја оваа оригинална облека Од Флам�

Дами Маица Лабава Градиент Пуловер Виножито Букви Печатени Краток Ракав V Вратот Жени Одмор Стилски Меки Дами Пролет Лето Секојдневна
  • Новак

Дами Маица Лабава Градиент Пуловер Виножито Букви Печатени Краток Ракав V Вратот Жени Одмор Стилски Меки Дами Пролет Лето Секојдневна

DEN 1.67

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Ракав : 15.5 см / 6.10" Должина : 63см / 24.80" Големина :