Гори Кујна Завеси Полу Чиста Прачка Џеб Завеси Спална Соба Декор Краток Панел Модерен Топпер Кафе Прозорец Завеса Стил-Е В:35 Ж: 47

Гори Кујна Завеси Полу Чиста Прачка Џеб Завеси Спална Соба Декор Краток Панел Модерен Топпер Кафе Прозорец Завеса Стил-Е В:35

DEN 3.00

Достапност

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Кујнски Завеси И Валанс Глава : Џеб За Прачки Транспарентност : Филтрирање На Светлина Стил : Модерно Монтирање : Ѕид Монтирана Соба : Кујна Шема : Цвеќиња И Птици Материјал : Полиестеркол : Како Што Покажува Сликата Карактеристики : Нивоа, Џеб Со Прачки, Филтрирање На Светлина, Заштита На Приватноста, Печатени, Кратки Прозорци (Wx H) : W : 28"X H : 39",W : 28"X H : 47",W : 28"X H : 59",W : 35"X H : 39",W : 35"X H : 47"Карактеристики : 1.Уникатен Дизајн : нашите кујнски завеси со цветен принт ја додаваат вашата куќа рустикален допир на фарма. Моделот на врежаната текстура ткаенина дава чувство на свежо, направи доброто и шик изглед на секој простор. Моделот оди добро со многу стилови на украсување, француски Стил На Земја, модерен стил на фарма, класичен Европски стил2.Материјал : нашите завеси за кафулиња се изработени од мека лесна полиестерска ткаенина, која се чувствува пријатна за кожата, цврста, но сепак допира мека, нудејќи ви удобна и здрава околина.3.Блокирање на светлината-Завесите блокираат 40-70% сончева светлина и УВ зраци за максимална приватност и непречен сон. Термичкото својство на завесите за затемнување осигурува дека температурата во просторијата е регулирана. Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на сонце.4.Домашен Декор-Малите Завеси одговараат на повеќето места и можете да ги користите како нивоа или завеси. Широко одговараат за спална соба, бања, кујна, подрум, канцеларија, р.в. прозорец..Додадете чисти линии и украсете го вашиот прозорец со класичен изглед.5.Лесна Нега-Лесна за одржување и машинско перење. Користете само белило без хлор и топло железо кога е потребно. Падне сува ниска.Вклучен Пакет : 2 Парчиња Кратки Завеси Само Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : овие шаблони завеси сигурно ќе го надградат вашиот домашен декор без трошоци. Ќе оди со секој декор, 3д завесите даваат прекрасна нијанса во целата соба, ќе ви го разубават просторот за живеење и ќе ви го олеснат умот. ПРАЧКА ЏЕБ ДИЗАЈН : прачка џеб полу-чиста завеси се изградени со прачка џеб на врвот. Лесен за инсталирање и лизгање. ЛЕСЕН И ЛЕНЕН ИЗГЛЕД : лесната ткаенина ги прави кујнските завеси доволно проегирни за да се филтрираат во мека светлина, но сепак цврсто ткаени со суптилна текстура што го надополнува стилскиот ленен изглед. Создавање маглив лесен и воздушен изглед за спална соба, кујна, дневна соба, бања, перална, студио. ИЗМЕШАЈТЕ и СОВПАЃАЈТЕ : Убаво го врамува горниот дел од прозорците. Исто така може да се меша со истиот модел и материјал лен изгледа ниво завеси од нашата продавница, создаде повеќе пристоен И уникатен Американски декорација на било кој од вашите прозорци и соби. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење во ладна вода, не избелувајте, исушете го ниско, пеглајте на најниско поставување доколку е потребно. Лесна употреба на лесна нега.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цветни Панели За Печатење Завеси ЛУКСУЗНА Соба Ув Заштита Завеси Приватност Затемнување Спална Соба Прозорец Завеса Малку Цвет-W:
  • Новак

Цветни Панели За Печатење Завеси ЛУКСУЗНА Соба Ув Заштита Завеси Приватност Затемнување Спална Соба Прозорец Завеса Малку Цвет-W:

DEN 0.67

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Наслов На Панел Завеса : t Grommets Transparency : Затемнување : Монтир

Африкански Жени Престилка Керамички Цртан Филм Прозорец Завеси Спална Соба Кујна Декор Завеса Панел Прозорец Завеси За Дневна
  • Новак

Африкански Жени Престилка Керамички Цртан Филм Прозорец Завеси Спална Соба Кујна Декор Завеса Панел Прозорец Завеси За Дневна

DEN 1147.20

1, забелешка За Дизајн : 3д печатена, изработена од трислојна внатрешна ткаена природна ткаенина од микро

Завеси За Трпезарија Цветни Завеси Кујна Кафе Завеси Спална Соба Прачка Завеси Чипка Кратки Завеси Чипка Завеси Панели надвор+завеси+96+инчи+долго
  • Новак

Завеси За Трпезарија Цветни Завеси Кујна Кафе Завеси Спална Соба Прачка Завеси Чипка Кратки Завеси Чипка Завеси Панели надвор+завеси+96+инчи+долго

DEN 623.84

боја како што е прикажано Шема : Обична Прилика : Погоден за кујна, дневна соба, спална соба, подрум, расад

Пајл Завеси Термоизолирани Завеси Ув Заштита Затемнување Месечина Прозорец Завеса Енергетски Ефикасен Стил На Панел За Громови-В
  • Новак

Пајл Завеси Термоизолирани Завеси Ув Заштита Затемнување Месечина Прозорец Завеса Енергетски Ефикасен Стил На Панел За Громови-В

DEN 1.33

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Наслов На Панел Завеса : t Grommets Transparency : Затемнување : Монтир

Завеса За Затемнување На Прозорецот санвиглор Топлинско Изолирани Завеси Енергетски Ефикасни Завеси За Приватност Ув Заштита
  • Новак

Завеса За Затемнување На Прозорецот санвиглор Топлинско Изолирани Завеси Енергетски Ефикасни Завеси За Приватност Ув Заштита

DEN 2.00

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Наслов На Панел Завеса : t Grommets Transparency : Затемнување : Монтир

Ѕвезденото Небо Прозрачен Сон Кујна Дневна Соба Завеса Младинска Спална Соба Прозорец Завеси Виси Декорација За Домашни Завеси
  • Новак

Ѕвезденото Небо Прозрачен Сон Кујна Дневна Соба Завеса Младинска Спална Соба Прозорец Завеси Виси Декорација За Домашни Завеси

DEN 460.64

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�