Рејлун Менс Лето Блузи Кратки Ракави Маици Денот На Независноста Печатење Маица Мажи Лабава Одговара Основни Мета Спорт Блуза Сина М

Рејлун Менс Лето Блузи Кратки Ракави Маици Денот На Независноста Печатење Маица Мажи Лабава Одговара Основни Мета Спорт Блуза

DEN 3.33

Достапност

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица За Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза, Летна Плажа Тип На Тептер Тип : Печатење На Денот На Независноста Боја : Бела,Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XLMaterial : 88% Полиестер 12% Спандексно Деколте : Деколте На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Карактеристики : 1.Материјал : 88% Полиестер 12% Спандекс. Мека и удобна за вашата кожа, костум за секојдневно носење или работа.2.Дизајн : Меки и удобни Маици Со кратки ракави Хенли, печатење на вратот на Екипажот и денот На Независноста, меко за удобно носење, се чувствува одлично во текот на целиот ден.3.Погодна Пригода : секојдневна, канцеларија, работа, датум, спорт, патување, улица итн. Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди. Совршен подарок за семејства, пријатели Или Момче Содржина На пакетот : 1 Х Мажи Летни Блузи За Денот На Независноста (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Кратки Ракави Денот На Независноста Блузи, Екипажот Вратот Маица, Повик Маица Блуза, Летна Плажа Маица. Материјал-88% Полиестер 12% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обични Врвови Со Кратки Ракави, Летни Маици Со Пуловер На Вратот На Екипажот ,Удобна и Мека Маица, Тенок Фит Основен Маичка, Трендовски и Убав. Повод-Удобно И Витко Секојдневно Носење, Совршено За Секојдневни Прилики Работа,Ден На Независноста, Спорт, Одмор, Фитнес, Трчање, Возење Велосипед, Плажа И Секојдневно Носење Итн. Натпревар-Спарете Се со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони или Тексас Фармерки за Класичен Изглед Кој Никогаш не Излегува од мода.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ројалов Женска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење
  • Новак

Ројалов Женска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење

DEN 0.67

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" ракав : 56cm / 22.05" Рамо : 44cm / 17.32" Должина : 68cm / 26.77"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Ракав

Кошули Со долги Ракави Удобни Лелеави Памучни Лен Долга Кошула Фустан Со Копче За Глуварче Со Тркалезен Врат Графички Врвови
  • Новак

Кошули Со долги Ракави Удобни Лелеави Памучни Лен Долга Кошула Фустан Со Копче За Глуварче Со Тркалезен Врат Графички Врвови

DEN 316.64

Материјал : Полиестер Големина : М Големина.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцов�

Јунмички Машки Кошули Царинење Машка Мода Обични Мажи Краток Ракав Екипажот Вратот Печатени Мода Кардиган Секојдневен Кошула
  • Новак

Јунмички Машки Кошули Царинење Машка Мода Обични Мажи Краток Ракав Екипажот Вратот Печатени Мода Кардиган Секојдневен Кошула

DEN 183.20

Мажи Краток Ракав ОВратот Печатени Боја Мода Кардиган Повик Кошула Блуза Карактеристики : 1.Карактерист