Бебешки Џемпер, Врат На Екипажот Со Долги Ракави Цврст Зимски Топол Плетен Џемпер За Пуловер Облека За Новороденчиња За Девојчиња Момчиња

Бебешки Џемпер, Врат На Екипажот Со Долги Ракави Цврст Зимски Топол Плетен Џемпер За Пуловер Облека За Новороденчиња За Девојчиња

DEN 3.33

Достапност

Бебешки Џемпер, Врат На Екипажот Со Долги Ракави Цврст Зимски Топол Плетен Пуловер Џемпер Облека за Новороденчиња За Девојчиња Момчиња. Совршен додаток на гардероба за ладно време за бебиња, лесен за одење и вклопување со друга облека. Големина Шема. Големина (см). 66 Должина на задниот дел : t34tt Bust : t62tt Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 73 Tback Должина : t36tt Bust : t64tt Suggest Возраст : t6-9 Месеци. 80 Tback Должина : t38tt Bust : t66tt Suggest Возраст : t9 - 12 Месеци. 90 Tback Должина : t40tt Bust : t68tt Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 Tback Должина : t42tt Bust : t71tt Suggest Возраст : t18 - 24 Месеци. Големина(инч). 66Должина на задниот дел : т13, 39 тбуст : т24, 41 цугест Возраст : т3-6 Месеци. 73 Tback Должина : t14. 17 t Bust : t25. 20 t Suggest Возраст : t6-9 Месеци. 80 Tback Должина : t14. 96 t Bust : t25. 98 t Suggest Возраст : t9 - 12 Месеци. 90 Tback Должина : t15, 75 t Bust : t26, 77 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 Tback Должина : t16. 54 t Bust : t27. 95 t Suggest Возраст : t18 - 24 Месеци. Спецификација. Име на предметот : детски џемпер. Боја : виолетова, црвена, светло розова, светло сина, сивкаста каки, розова розова. Големина : 66, 73, 80, 90, 100. Материјал : волнено предиво. Модел : цврст. Ракав : долг ракав. Јака : вратот на екипажот. Содржина На Пакетот. 1пц х џемпер. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : џемперот за бебиња е изработен од врвен материјал од волнено предиво, мек и со добра еластичност, не чеша, прави бебињата да се чувствуваат удобно, ги одржува топло во студеното време. Дизајн : плетениот џемпер за бебиња има долг ракав, врат на екипажот, џеб напред, едноставна цврста боја никогаш не излегува од мода. Прилики : џемперот за пуловер за доенчиња е совршен за секојдневни, секојдневни, забави, празници, роденден, семејни собири итн. Погоден за зимско носење. Лесно Се Совпаѓа : Нашиот џемпер за новороденчиња има едноставен дизајн, совршен за комбинирање со фармерки, секојдневни панталони, патики, станови за пристоен изглед. Пакет : 1пц х џемпер. Редовното вклопување постигнува совршена рамнотежа помеѓу цврстите и лабавите, погодни за девојчиња и момчиња.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали
  • Новак

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали

DEN 3.00

Описи : Материјал : Хартија Боја : 49 бои можете да изберете Од Вино Црвена, Црвена, Розова Црвена, Розова, �

Држач За стапчиња За јадење Корпа За Стапчиња За Јадење Во Форма На Јагода Организатор За Домашна Кујна Држач за Стапчиња За
  • Новак

Држач За стапчиња За јадење Корпа За Стапчиња За Јадење Во Форма На Јагода Организатор За Домашна Кујна Држач за Стапчиња За

DEN 1.00

Опис : Материјал : PPSize : 18*14.3*6.5 cm Color : како што покажуваат сликите спецификација : целото тело е издлабено �

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски
  • Новак

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски

DEN 3.33

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �

Лии - Светска Долна Облека За Женска Целосна Покриеност Не Поместена Удобност Минимизатор Градник Без Жица Плус Големина Виолетова,
  • Новак

Лии - Светска Долна Облека За Женска Целосна Покриеност Не Поместена Удобност Минимизатор Градник Без Жица Плус Големина Виолетова,

DEN 2.00

Челичен Прстен Тенок Женски Градник Предно Копче Што Дише Собира Градници За Градник За Удобност За Дол

Земете Голи Туш Завеса За Бања Декор, Смешни Златен Текст На Розова Мермер Туш Завеса Со Куки Во собата, Апстрактни Вода Бранување
  • Новак

Земете Голи Туш Завеса За Бања Декор, Смешни Златен Текст На Розова Мермер Туш Завеса Со Куки Во собата, Апстрактни Вода Бранување

DEN 175.68

ИЗВЕСТУВАЊЕ : 1 Ве молиме измерете ја големината на вашата бања пред да купите за да изберете завеса за т