Женски Круг Смарагд Катедрала Пасијанс Прстен ВО 10к Розово Злато

Женски Круг Смарагд Катедрала Пасијанс Прстен ВО 10к Розово Злато

DEN 2.33

Достапност

Смарагден скапоцен камен во форма на тркалезна форма 4мм е корпа поставена во центарот на оваа поставка за пасијанс во стилот на катедралата со извртени огради изработени во 10к розово злато. Прекрасен прстен од скапоцен камен од пасијанс совршен за секојдневно носење и совршен симбол на роден камен. Класичен дизајн со детална изработка сигурно ќе биде ценет засекогаш. Информации За Производот Тип На Ставка : Смарагд Прстени. Метал : Розово Злато. Тип на поставување : огради. Смарагд Информации Форма : Круг. Број на камења : 1. Камена Тежина : 0,25 карати.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Предна Пешачка Качулка Со Целосен Патент За Мажи Зимски Дуксери Со Топла Качулка Јакни Есенски Есенски Врвови Од Туника Црна
  • Новак

Предна Пешачка Качулка Со Целосен Патент За Мажи Зимски Дуксери Со Топла Качулка Јакни Есенски Есенски Врвови Од Туника Црна

DEN 479.84

Опис : Пол : Мажи Маж, Маж, Господин Стил : Машки Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Дуксер