Алатка Постави Пренослив 4-Во-Мулти Алатка Постави Крст Шрафцигер Мултифункционални Мали Рачни Алатки

Алатка Постави Пренослив 4-Во-Мулти Алатка Постави Крст Шрафцигер Мултифункционални Мали Рачни Алатки

DEN 0.33

Достапност

Описr. r.Оваа ставка е крст шрафцигер. Лесен е за носење и има четири различни функции. Одлично за ракување со високопрецизна поправка на паметни телефони, таблети, компјутери, часовници, камери, очила и сл (Андроид, i Phone, Windows, Mac, итн.). R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Како Што Е Прикажано.р. - Материјал : Легура.р. - Големина : 8 х 2 х 1см.р. - лесен е за носење и има четири различни функции.r. - Одлично за ракување со високопрецизна поправка на паметни телефони, таблет, компјутери, часовници, камери, очила и сл (Андроид, i Phone, Windows, Mac, итн.). р. - Ergономски дизајниран за голема удобност и прецизност. Тенка рачка лесно да се постигне секој тесен начин.р. - Погоден И ЗА самостојна употреба и за професионално одржување. Обезбедено во футрола за паричник со големина на џеб за лесно патување.р. лесен е за носење и има четири различни функции. Алатка Во Собата Крст Шрафцигер Рака Алатки Очила Додаток. Одлично за ракување со високопрецизна поправка на паметни телефони, таблети, компјутери, часовници, камери, очила и сл (Андроид, i Phone, Windows, Mac, итн.). Designedономски дизајниран за голема удобност и прецизност. Тенка рачка лесно да се постигне секој тесен начин. Погоден и ЗА самостојна употреба и за професионално одржување. Обезбедено во футрола за паричник со големина на џеб за лесно патување.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цртани Очи Подигнати Веѓи Загрижени Збунети Судејќи Привремена Тетоважа Отпорна На Вода Поставена Лажна Колекција На Уметност
  • Новак

Цртани Очи Подигнати Веѓи Загрижени Збунети Судејќи Привремена Тетоважа Отпорна На Вода Поставена Лажна Колекција На Уметност

DEN 3.00

Уживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користат к

Виикеи Лесни Кардигани За Жени Плус Големина Жени Дводелни Секојдневни Цврсти Ракави Шифон Фустан Со Половина Ракав Чипка Кардиган
  • Новак

Виикеи Лесни Кардигани За Жени Плус Големина Жени Дводелни Секојдневни Цврсти Ракави Шифон Фустан Со Половина Ракав Чипка Кардиган

DEN 943.36

Жените Дводелни Обични Цврсти Ракави Шифон Фустан Половина Ракав Чипка Кардиган Сет Карактеристики : 1.�

Харсуни Дама Патување Дише Клин Сандали Анти Лизгање Удобна Кука И Јамка Платформа Сандала Работа Отпорни На Абење Отворен Прст
  • Новак

Харсуни Дама Патување Дише Клин Сандали Анти Лизгање Удобна Кука И Јамка Платформа Сандала Работа Отпорни На Абење Отворен Прст

DEN 2.33

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Клинови, Летни Чевли На Плажа, Чевли На Платформа Боја : Цр�