На 5v 2a Адаптер За Ѕиден Полнач за iRulu A A Android Таблет Напојување

На 5v 2a Адаптер За Ѕиден Полнач за iRulu A A Android Таблет Напојување

DEN 2.67

Достапност

FITE На 5v 2a Ac Ѕиден Адаптер За Полнач за i Rulu AX123 AX124 Android Таблет Напојување е идеален за ракување со вашите уреди или полнење на батеријата (доколку е применливо) од кој било стандарден штекер за електрична енергија или дома, канцеларија или додека патувате во странство.Известување : 1. Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Во Светот Напон Употреба ЕЛЕКТРИЧНА МРЕЖА PSU; Ве Молиме Потврдете го излезот и големината на приклучокот пред купувањето. 2.Над Напонска Заштита, Над Заштита Од Топлина, Сосема Нов И Висок Квалитет .Ако ја користите оваа ставка долго време, ве молиме чувајте ја соодветна вентилација и влажност. Не го ставајте на кожата.Вклучен пакет : 1 x AC / Dc Полнач за Напојување 1 x AC / DC АДАПТЕР ДОЛЖИНА НА Кабелот : ВКУПНО 4 FT. СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА). КВАЛИТЕТ НА ИНДУСТРИЈАТА : 100% Сосема Нови Кабли се Тестираат СО Производство Со Висок Квалитет.Нема ДА Предизвика УПОТРЕБА На Заштита Од Пожари !. ПРАКТИЧНО И ПРЕНОСЛИВО : овој лесен и лесен за носење адаптер е идеален пренослив извор на енергија за вашиот уред!. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ5 V 2a Ac Ѕиден Адаптер За Полнач за i Rulu AX123 AX124 Android Таблет Напојување.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики
  • Новак

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики

DEN 2.67

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �

Костим За капење Женски Женски Комбинезон Костими За Капење Предни Костими За Капење Костим За Капење Против Костими За Капење
  • Новак

Костим За капење Женски Женски Комбинезон Костими За Капење Предни Костими За Капење Костим За Капење Против Костими За Капење

DEN 2.33

Големина : S Биста : 74cm / 29.13" Под Биста : 70cm / 27.56" Половината : 64cm / 25.20" Големина : M Биста : 78cm / 30.71" Под Биста : 74c