Џкертер Дете Бебе Девојка Облека Писмо Печатена Кошула Сонце Цвет Краток Сет Летна Облека

Џкертер Дете Бебе Девојка Облека Писмо Печатена Кошула Сонце Цвет Краток Сет Летна Облека

DEN 0.33

Достапност

Детски летен триделен симпатичен сончоглед, лабав, удобен и ладен за носење. Опис на производот. 1.Пакетот од 3 парчиња е совршен за девојчиња! Тоа ќе го натера вашето бебе да добие многу комплименти. 2. Таков симпатичен фустан е многу погоден за секоја пригода. Атрибут на производот. Материјал : Памук. Стил : симпатична. Верзија : Лабава . Големина(см)tttttttt. 70t Length : t32t Bust : t50 Tpant Должина : t20t Возраст : t0-6 Месеци. 80t Length : t34t Bust : t52 Tpant Должина : t21t Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t36t Bust : t54 Tpant Должина : t22, 5t Возраст : t12 - 18 Месеци. 100t Length : t38t Bust : t56 Tpant Должина : t24t Возраст : t2-3 Години. 110t Length : t40t Bust : t58 Tpant Должина : t25, 5t Возраст : t3-4 Години. Големина (инч)tttttttt t. 70t Length : t12. 60 t Bust : t19. 69 Tpant Должина : t7. 87 t Возраст : t0-6 Месеци. 80должина : t13, 39 t Bust : t20, 47 Tpant Должина : t8, 27 t Возраст : t6 - 12 Месеци. 90должина : t14. 17 t Bust : t21. 26 Tpant Должина : t8. 86 t Возраст : t12 - 18 Месеци. 100должина : t14, 96 t Bust : t22, 05 Tpant Должина : t9, 45 t Возраст : t2-3 Години. 110должина : t15, 75 t Bust : t22, 83 Tpant Должина : t10, 04 t Возраст : t3-4 Години. Топло потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал-триделниот костум на девојчето е изработен од памук, кој е пријателски за кожата и мек и удобен за носење. Дише, издржлив и не е лесно деформиран. Совршен костум-детскиот летен триделен костум користи кратки ракави со шорцеви и додатоци за коса со лак. Прекрасен принт од сончоглед, лабаво вклопување, удобен и ладен за носење. Симпатична декорација-соодветните еластични шорцеви за печатење на половината и лентата за глава се слатки и шармантни. Ова е добар подарок за пријателите и децата и е удобен и мек за носење. Практичност - вашата мала принцеза може да ужива во среќно време носејќи го овој симпатичен и убав фустан. Украсен со специјални букви или печатење во шема, со прекрасни ленти за глава, тој е и симпатичен и убав. Многу прилики-Овој костум е погоден за лето, плажа и одмор. Ова е исто така добар подарок За Божиќ, родендени, ден на децата, активности на отворено, училишта, игралишта, дневна облека и други празници.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сехао Жени Обични Пу Кожени Панталони Улица Висок Струк Букви Внатре Плус Кадифе Покажуваат Нозе Долги Прави Панталони Црни
  • Новак

Сехао Жени Обични Пу Кожени Панталони Улица Висок Струк Букви Внатре Плус Кадифе Покажуваат Нозе Долги Прави Панталони Црни

DEN 1.33

Големина : С Половината : 68см / 26.77" Колк : 94см / 37.01" Должина : 102см / 40.16" Големина : М Половината : 70см / 27.56" Кол�

Сет за активна облека Дозвола На Жените Две Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50
  • Новак

Сет за активна облека Дозвола На Жените Две Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50

DEN 2.33

Женски Дводелни Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Тренерки Сетови50карактер

Цртани Очи Подигнати Веѓи Загрижени Збунети Судејќи Привремена Тетоважа Отпорна На Вода Поставена Лажна Колекција На Уметност
  • Новак

Цртани Очи Подигнати Веѓи Загрижени Збунети Судејќи Привремена Тетоважа Отпорна На Вода Поставена Лажна Колекција На Уметност

DEN 3.00

Уживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користат к

Харсуни Дама Патување Дише Клин Сандали Анти Лизгање Удобна Кука И Јамка Платформа Сандала Работа Отпорни На Абење Отворен Прст
  • Новак

Харсуни Дама Патување Дише Клин Сандали Анти Лизгање Удобна Кука И Јамка Платформа Сандала Работа Отпорни На Абење Отворен Прст

DEN 2.33

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Клинови, Летни Чевли На Плажа, Чевли На Платформа Боја : Цр�

Костим За капење Женски Женски Комбинезон Костими За Капење Предни Костими За Капење Костим За Капење Против Костими За Капење
  • Новак

Костим За капење Женски Женски Комбинезон Костими За Капење Предни Костими За Капење Костим За Капење Против Костими За Капење

DEN 2.33

Големина : S Биста : 74cm / 29.13" Под Биста : 70cm / 27.56" Половината : 64cm / 25.20" Големина : M Биста : 78cm / 30.71" Под Биста : 74c