Хоторн Колекции Фа Кожа Прилагодлив Бар Столче Во Црно

Хоторн Колекции Фа Кожа Прилагодлив Бар Столче Во Црно

DEN 1599.84

Достапност

Оваа столица за шипки има доволно амортизирање што обезбедува стабилност и удобност. Дизајниран е со вртлива основа, цврст потпирач за нозе и прилагодлива висинска рачка за удобно да ја изберете саканата висина за да ја зголемите удобноста при седење. Оваа столица има уникатно дизајниран потпирач за грб кој додава модерен талент од средината на векот. Со впечатлива хромирана завршница, ова парче ќе го комплиментира вашиот постоечки декор. Седиштето се прилагодува со механизам за подигнување на гас во хромирана завршница со орев дрво и црн СТП тапацир за изградба на седишта.Карактеристики : финиш : Црн имс-инспириран кожен седиште хидраулична основа за подигнување и обложено полиуретанско седиште удобен потпирач за нозе и вртлива конструкција на седиштата за долгогодишно уживање 1 година ограничена гаранција на производителот спецификации : Вкупни Димензии На Производот : 36" - 45" H x 21" W x 20" Dseat Висина : 25" - 34"Капацитет На Тежина : 250 килограми завршница : црно,широко кожено седиште инспирирано од имс,хромирана хидраулична основа за подигнување и обложено полиуретанско седиште,удобен потпирач за нозе и вртливо седиште,цврста конструкција за долгогодишно уживање.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Копче на вратата Со Мат Црна Завршна Врата Хардверска Квадратна Тешка Брава На Влезната Врата Со Ист Клуч, Лева Десна Рака Реверзибилна,
  • Новак

Копче на вратата Со Мат Црна Завршна Врата Хардверска Квадратна Тешка Брава На Влезната Врата Со Ист Клуч, Лева Десна Рака Реверзибилна,

DEN 1.00

Клучот е универзален и ги отвора сите брави на вратите во пакетот, со 3 клучеви за секоја брава.(Надвореш�

Розова Бизнис Облека За Жени Фахион Женски Леопард Ревер Јакна Кејп Изрез Лапл Блејзер Секојдневен Канцелариски Костум Надворешна
  • Новак

Розова Бизнис Облека За Жени Фахион Женски Леопард Ревер Јакна Кејп Изрез Лапл Блејзер Секојдневен Канцелариски Костум Надворешна

DEN 1.67

Фахион Женски Ревер Кејп Леопард Изрез ЛаплБлејзер Обичен Канцелариски Костум Надворешна Облека ве Мо�

Бонбони Кофа, Преносни Пластични Тиква Декор Трик или Лекување Торба, Бонбони Носителот Торба Со Рачка За Ноќта на Вештерките
  • Новак

Бонбони Кофа, Преносни Пластични Тиква Декор Трик или Лекување Торба, Бонбони Носителот Торба Со Рачка За Ноќта на Вештерките

DEN 3.33

Функција : Одличен подарок за пријатели, деца, семејство итн Додадете уникатна атмосфера на вашата заба

Еластична Заштита Од Компресија Спортски Затоплувачи На Лактите За Возење Велосипед Кревање Тежина На Голф Тенис Пешачење Бејзбол
  • Новак

Еластична Заштита Од Компресија Спортски Затоплувачи На Лактите За Возење Велосипед Кревање Тежина На Голф Тенис Пешачење Бејзбол

DEN 1.67

Опис : способноста на компресирана промовира здрав проток во раката и го олеснува прилагодувањето на пр

Летен Клиренс За Заштеди Женска Облека Пуловер Со Кратки Ракави Со Долги Панталони Тренерки Џогер Комплет Обични Панталони Со
  • Новак

Летен Клиренс За Заштеди Женска Облека Пуловер Со Кратки Ракави Со Долги Панталони Тренерки Џогер Комплет Обични Панталони Со

DEN 2.00

Можеби сте сигурни дека ќе се обидеме да дадеме се од себе за ваше задоволство.Ако не сте сигурни,ве Моли

Брзо Сушење Плажа Пешкир Цртан Филм Шарени Диносаурус Животни Правоаголник Бања Пешкир За Јога Спа Активности На Отворено Жени
  • Новак

Брзо Сушење Плажа Пешкир Цртан Филм Шарени Диносаурус Животни Правоаголник Бања Пешкир За Јога Спа Активности На Отворено Жени

DEN 3.00

Нашите крпи за плажа се поголеми од традиционалните, обезбедувајќи доволно покриеност за сушење или ше�

Гвиа дел вијагеро пор ел феро-карил Де Севиља А Кадиз : кон ламинас литографијадас кве претставник лас вистас де лас поблационес
  • Новак

Гвиа дел вијагеро пор ел феро-карил Де Севиља А Кадиз : кон ламинас литографијадас кве претставник лас вистас де лас поблационес

DEN 1119.84

Кожено издание Јазик : Шпанска Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите со златен лист печатење на' рбетот Препе

Wefuesd Соба Декор Денот На Вљубените Дрво Чип Дома Декорација Diy Додатоци Партија Декорација Создава Атмосфера Креативни Приврзок
  • Новак

Wefuesd Соба Декор Денот На Вљубените Дрво Чип Дома Декорација Diy Додатоци Партија Декорација Создава Атмосфера Креативни Приврзок

DEN 463.84

Применлива големина : мала и лесна, лесна за носење, погодна за украсување прозорци, врати, свадби, забав�