Дами паѓаат блузи И Блузи Женски Color Зима V-Вратот Боја Долг Ракав Повик Лабава Качулка дирндл блуза

Дами паѓаат блузи И Блузи Женски Color Зима V-Вратот Боја Долг Ракав Повик Лабава Качулка дирндл блуза

DEN 223.84

Достапност

Материјал : Полиестер.17"големина : xxlabel големина : 2x-голембуст : 124cm/48.Карактеристики : Секојдневен Дуксер,Патент,Долг Ракав ,Кардиган ,Маица Со Пуловер,Секојдневни врвови,Печатени Со Пердуви,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. зелени врвови од цевки за дуксери за жени со врвови за вежбање со големина на ремени за женски качулки за качулка за ноќта на вештерките маици со маици со долги ракави за машки ракави кошула за жени комплет клиренсирани дуксери без ракави женски слатки пј за жени сетвенки дуксери пуловервенки секојдневни облеки од 2 парчиња облечени блузи за женски грло дуксерицрвени блузи за женскисветли мрежести врвови за жени плус големинавуби дуксер.95" цевка блузи за жени Нелизгачки нагоре качулка женски врат блузи за женско Сина Боја За Жени Сетвенки Кошули И блузибели блузи за жени Дресмени Дуксеримексикански блузи за жени комплет за куфери бела качулка женски блузи за женски куфер Сетнијахин Жени Сецип нагоре дуксерисина за жени сетсир блузи за жени копче аеродром облека За Жени сеталтер блузи за жени xxl.Дизајнот на долги ракави отпечатен Со Градиент го прави посекси и попривлечен за носење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Туреклос Запечатен Контејнер За Храна Отпорен На Кршење Отстранлив Капак Тегла За Складирање Кујна Оставата Чајната Кујна Организациски
  • Новак

Туреклос Запечатен Контејнер За Храна Отпорен На Кршење Отстранлив Капак Тегла За Складирање Кујна Оставата Чајната Кујна Организациски

DEN 623.84

Опис : отпорен на Гребење, разнишана конструкција, запечатениот сад е безбеден дор ќе се користи.Контејн