Лебдат Момчиња Јаглен Сива Графичка Маичка-Дизајн Од Страна На Луѓето М

Лебдат Момчиња Јаглен Сива Графичка Маичка-Дизајн Од Страна На Луѓето М

DEN 2.67

Достапност

Лебдат на плажата дрифтвуд. САМО ПРОИЗВОДИТЕ ШТО ГИ ПРОДАВА ДИЗАЈНОТЧОВЕЧКИ СЛУЖБЕНИК ГАРАНТИРАНО ЌЕ БИДАТ АВТЕНТИЧНИ. Печатени Во Сад. Печатени Со Еколошки Мастила. Модерна Тенка Маица-Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини За Големината.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат