Аугуста Млади Обратна Мини Мрежа Лига Тенк-710

Аугуста Млади Обратна Мини Мрежа Лига Тенк-710

DEN 2.67

Достапност

5.2 мл., 50% полиестер/50% памучен дрес-Контрастна боја 1х1 ребро-плетена јака и манжетни-дно со Двојна игла 50% полиестер/50% памучен дрес. Контрастна боја 1х1 ребро-плетена јака и манжетни. Дното со двојна игла.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат