3 Висина 18 Ширина 84 Должина 1. Густина 33ИЛД Полуцврста Перница Од Пена За Тапацир Направена Во САД-Совршена За Столици, Софи, Наслони, Пакување, Занаети и Самостојни П

3 Висина 18 Ширина 84 Должина 1. Густина 33ИЛД Полуцврста Перница Од Пена За Тапацир Направена Во САД-Совршена За Столици, Софи,

DEN 479.20

Достапност

НАШИТЕ ПЕНИ СЕ НАПРАВЕНИ ВО САД! Пената со висока густина има стапка на компресија од 44 килограми. Ова значи за секои 44 килограми на општа идеја, вашата пена ќе се компресира за 25%. Пена со висока густина е наменета за густ сообраќај и апликации со голема употреба. 100% стапка на обновување издржливост : издржлива пена со висока густина погодна за долгорочна употреба. Нашите големи листови од Пена се идеални за голем број проекти, како што се : Стол За Замена На Седишта Или Тапацир За Перничиња За Софа Фиксирање Или Замена На Влошки за Клупи и Седишта За Чамци За Мебел Тапацир Тапацирани Наслони За Автомобили И Други Автомобили Поправка На Седишта Домашни И Комерцијални Апликации Самостојни Проекти, УМЕТНОСТ И Занаети ТАПАЦИР ПЕНА со ВИСОКА ГУСТИНА : Ревитализирајте ги вашите истрошени софи, столови и други предмети со високо реномирани потрошувачи-пена за замена на густина, специјално формулирана за да обезбеди совршена Рамнотежа На Поддршка и Удобност. КОРИСТЕТЕ ЗА РАЗЛИЧНИ ПРОЕКТИ : Тоа Не е само за софи и столици! Создадете прилагодени перници за клупи за двор, столици, R, седишта за чамци, наслони, перници за акцент и многу други занаетчиски проекти. ЛЕСНО ЗА СЕЧЕЊЕ и ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Користете нож за леб или електричен нож за лесно да ја исечете, исечете и обликувате пената за тапацир. Пената може да биде наредена, или не, за да ги пополни сите потреби за реставрација на вашиот дом. СЕРТИПУР-САД СЕРТИФИЦИРАН ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ : ние извор само највисок квалитет пена и сега можете да ја користите истата пена за проекти во вашиот дом. Целата пена е сертифицирана за највисок квалитет. ДОСТАПНО ВО ПОВЕЌЕ ОПЦИИ ЗА ПРОФИЛИ : Достапно во 2, 3, 4, 5 и 6-инчни опции за профили за сите ваши потреби за удобност. Пената доаѓа во правоаголник од 24 х 84 инчи, но може да се исече и прилагоди на која било големина што ви треба.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Студели индустрии современа цветна ливче графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Керол
  • Новак

Студели индустрии современа цветна ливче графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Керол

DEN 2.67

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�