Мали Момчиња Кошули Со Еднобојно Печатење Свртете Ја Јаката Со Кратки Ракави Летни Обични Лабави Маици Големина 120;7-И

Мали Момчиња Кошули Со Еднобојно Печатење Свртете Ја Јаката Со Кратки Ракави Летни Обични Лабави Маици Големина 120;7-И

DEN 0.33

Достапност

Големина : 120 Препорачана возраст : 7-8 Години Биста : 72см/28,35" Должина : 47см/18,50" Големина : 130 Препорачана возраст : 9-10 Години Биста : 76см/29,92" Должина : 51см/20,08" Големина : 140 Препорачана возраст : 11-12 Години Биста : 82см/32,28" Должина : 55см/21,65" Големина : 150 Препорачана возраст : 13-14 години биста : 88см/34,65" должина : 58см/22,83" поради Уникатното кроење И симпатичниот дизајн на оваа маица, Како И лесните, дише и удобни материјали, оваа маица е погодна За носење на вашето дете Во Лето. Без разлика дали станува збор за училиште, семејство, забава, патување, овој врв може да го направи вашето дете најблескаво, вашето дете може да го носи овој фустан за да си игра без да се грижи за жешката топлина и да ужива во безгрижното детство ова лето!Лабава, дише, удобна и убава.Оваа маица ги одржува момчињата симпатични од глава до пети и ги подготвува момчињата да го земат денот. Од забава до дома, овој комплет нуди меко чувство и удобно вклопување. Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см).3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Прилика : овие маици се погодни за носење на вашето дете на училиште, летен камп, патување, пешачење, планинарење, забава, забава, семејство, забавен парк, зоолошка градина итн. Стил : Оваа Маица е погодна за уникатен стил на кроење и дизајн, што може да ја поттикне симпатичноста и невиноста на децата и да ги направи вашите деца прекрасна глетка во толпата. Материјал : Оваа Маица е изработена од лесен, дише и удобен безбедносен материјал, па дури и во лето, овој фустан нема да направи вашето дете да се чувствува затнато и тешко. Перење : оваа облека може да се мие во машина или рачно да се мие, заштедувајќи време, напор и грижа. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Царс Момчиња Унисе Велигденски Празнични Кошули Велигденски Јајца Вратоврска Јајца Ловец Вратоврска Слатки Деца Среќни Велигденски
  • Новак

Царс Момчиња Унисе Велигденски Празнични Кошули Велигденски Јајца Вратоврска Јајца Ловец Вратоврска Слатки Деца Среќни Велигденски

DEN 1.00

Врвен квалитет, маица со кратки ракави Предгрунк чешланопамучно плетено Машина за перење.Достапно во ш�