asdoklhq Лето Fall Плус Жени Блузи, Дами Блузи Дозвола, Жени Кошули под 5 5, Жените Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Кратки Ракави V Вратот Копчето Врвот

asdoklhq Лето Fall Плус Жени Блузи, Дами Блузи Дозвола, Жени Кошули под 5 5, Жените Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени

DEN 559.84

Достапност

Жените Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Кратки Ракави V Копчето За Вратот Top Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобно погодно за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Сите Season.5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата Жени Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Кратки Ракави V Копче За Вратот Топсезона : Пролет,Лето : Женски Повод : Секојдневен, Партиматеријал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 еез Жени : ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со Големината : Големината На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95cm/37.40" Ракав : 19cm/7.48 "Рамо : 39cm/15.35 " Должина : 64cm/25.20". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 20см/7.87" Рамо : 40см/15.75 "Должина : 65см/25.59". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34 "Ракав : 21cm/8.27" Рамо : 41cm/16.14 "Должина : 66cm/25.98". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 22см/8.66" Рамо : 42см/16.54 "Должина : 67см/26.38". Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115cm/45.28 "Ракав : 23cm/9.06" Рамо : 43cm/16.93 "Должина : 68cm/26.77" asdoklhq 2023 Лето Fall Плус Жени Блузи, Дами Врвови Дозвола, Жени Кошули под 5 5. Жените Плус Големина Дозвола 5 5. Жените Врвови Дозвола под 5 5. Женски Врвови, Врвови Со Плус Големина За Жени, Летни Врвови за Жени, Жени Плус Дозвола За Големина 5 Долари, Дозвола За Жени под 10 долари, Женска Облека. Карактеристика : Изработена од мек и лесен материјал, пријатна и удобна, ги прави овие женски врвови многу удобни против кожата. за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Ракав : Стилски дизајн на ракави, овозможувајќи проток на воздух додека ги покривате надлактиците, одличен за лето. брзо и лесно се облекува и оди со стил. специјален дизајн за шик изглед. Натпревар : овој основен врв е совршен со хеланки, слаби фармерки, секојдневни панталони, јога панталони, шорцеви, здолништа, јакна, патики и така натаму. потоа, правејќи ја основната кошула што треба да ја имате во вашата гардероба. Повод : погоден е без разлика дали е за секојдневни сцени или специјални сцени. можете да го носите за работа, училиште, спорт, трчање и јога. и тоа е исто така совршено за одмор, патување, забава и танцување. Најдобро за пролет, лето и fall.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Деца Бебе Девојка Основна Кошула Краток Ракав Јака Кошула Мало Девојче Здив Краток Ракав Кошула Солидна Боја Летни Врвови Блуза
  • Новак

Деца Бебе Девојка Основна Кошула Краток Ракав Јака Кошула Мало Девојче Здив Краток Ракав Кошула Солидна Боја Летни Врвови Блуза

DEN 2.67

Карактеристики : Материјал : Памук Стил : Мода Тип На Шема : Цврст Должина На Облека : Редовна Должина на р

Топки Женски Тркалезни Врвови На Вратот Памук Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Со Долги Ракави О-Врат Пуловер Врвна Блуза
  • Новак

Топки Женски Тркалезни Врвови На Вратот Памук Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Со Долги Ракави О-Врат Пуловер Врвна Блуза

DEN 2.00

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 60см / 23.62" Ракав : 45см / 17.72" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 116см / 45.67

клиос Женски Исечени Џемпери Кабел Со Долги Ракави Плетен Врв Обичен Џемпер Од Екипажот Туника Тенок Пуловер Скокач Зимски Џемпери
  • Новак

клиос Женски Исечени Џемпери Кабел Со Долги Ракави Плетен Врв Обичен Џемпер Од Екипажот Туника Тенок Пуловер Скокач Зимски Џемпери

DEN 2.67

● Нега на облека : машинско перење Со торба за перење во нежен циклус препорачано, рачно перење, не белењ

Рејлун Менс Лето Блузи Кратки Ракави Маици Денот На Независноста Печатење Маица Мажи Лабава Одговара Основни Мета Спорт Блуза
  • Новак

Рејлун Менс Лето Блузи Кратки Ракави Маици Денот На Независноста Печатење Маица Мажи Лабава Одговара Основни Мета Спорт Блуза

DEN 3.33

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица За Вратот На Екипажот, Маица Со Кратк�

Јунмички Машки Кошули Царинење Машка Мода Обични Мажи Краток Ракав Екипажот Вратот Печатени Мода Кардиган Секојдневен Кошула
  • Новак

Јунмички Машки Кошули Царинење Машка Мода Обични Мажи Краток Ракав Екипажот Вратот Печатени Мода Кардиган Секојдневен Кошула

DEN 183.20

Мажи Краток Ракав ОВратот Печатени Боја Мода Кардиган Повик Кошула Блуза Карактеристики : 1.Карактерист