Лило и Бод Фланелен Ќебе За Канцеларија, Кревет, Софа Ултра-Мека Удобна Позадина Фрли Ќебе Подароци За Жени Ќебе За Деца Жени Возрасни

Лило и Бод Фланелен Ќебе За Канцеларија, Кревет, Софа Ултра-Мека Удобна Позадина Фрли Ќебе Подароци За Жени Ќебе За Деца Жени

DEN 1.00

Достапност

Материјал : Фланелен. Големина : . 80 х 120см. 100 х 150см. 130 х 150см. 150 х 200см. . 1.Фланелната ткаенина од руно што ја избираме првично е направена од 100% Полиестер Од Микрофибер и четкана за да создаде супер мекост од двете страни, фрлањето е дизајнирано да биде цврсто, но елегантно. Помеки и Потопли од вообичаените ќебиња. Во исто време, материјалот Е Избледен и Отпорен на Собирање, не е лесен за пролевање. 2.Уживајте во времето за одмор Со Фланелни Ќебиња од Руно додека гледате ТВ серии на каучот, особено во студените ноќи-како совршен придружник додека имате удобна дремка во работата со нашето супер пријатно ќебе. Задолжително за кампување или пикник во влажно време додека уживате во среќните часови. 3.It дали машината може да се пере и суши за лесна нега. Без намалување, без избледување на бојата и Без разоткривање по миењето. Разновидни Сценарија За Употреба : ќебето лесно за носење, може да задоволи различна пригода како кревет, тросед, автомобил, градинка и канцеларија итн. погоден за сите сезони. Совршен Подарок : ова ќебе е совршен подарок за сите ваши најблиски и за секоја пригода. Совршен за мажи, жени, девојчиња и момчиња од сите возрасти, исто така прекрасен подарок за родендени, божиќ, нова година и секој важен празник. Лесна Нега : Машинско перење и миење раце, брзо сушење, лесно за нега, издржливо, без пилинг.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фрли Ќебе Апстрактно Уметничко Ќебе Лесен Супер Мек За Кревет Софа Кауч Декор За Деца Момчиња Девојчиња Вратоврска Боја Шарени
  • Новак

Фрли Ќебе Апстрактно Уметничко Ќебе Лесен Супер Мек За Кревет Софа Кауч Декор За Деца Момчиња Девојчиња Вратоврска Боја Шарени

DEN 207.84

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�