Женски Спа Лента За Глава Широк Подуен Сунѓер Тери Крпа Крпа Обрач За Коса За Нега На Кожата Шминка Туш

Женски Спа Лента За Глава Широк Подуен Сунѓер Тери Крпа Крпа Обрач За Коса За Нега На Кожата Шминка Туш

DEN 0.67

Достапност

Спа Лента За Глава За Жени, Сунѓер Тери Крпа Крпа Главата Бенд Широк Обрач За Коса За Нега на Кожата, Отстранување На Шминка, Туш. Карактеристики : . Фината изработка, рабовите и аглите на лентата за глава нема да ви наштетат на задниот дел од ушите како повеќето ленти за глава. Шик додаток за коса може да го засили вашиот секојдневен стил. Погоден за лоши денови за коса, додека вежбате или само лежите низ куќата. Спецификација : . Материјал : Крпа, Пластика. Боја : Мулти-боја. Големина : 18см*17см/7.09*6.7. Применлив пол : Женски. Вклучен Пакет. 1 х Лента за Глава. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина и пластика. Меко чувство на рака, пријателско за кожата, супер лесен и удобен за носење. Големина : Добра еластичност, една големина одговара на повеќето млади дами, не треба да се грижите дали ќе се лизнете и никогаш нема да ве боли главата. Дизајн : Елегантна лента за глава со меурчиња, изгледа едноставно и убаво, што може да се користи за модифицирање на вашето лице за да изгледате пошармантно. Подарок : Модна спа лента за глава за да ја поправите вашата неуредна коса кога миете лице, нанесувате шминка, нега на кожа. Идеален подарок за вашите пријатели. Повод : Погоден За различни прилики, како дома, хотел, забава итн. идеален широк обрач за коса за жени со кратка, кадрава, права или долга коса.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Парови Акрилни Прстени За Коса Топчести Кругови За Коса Еластични Ленти За Коса Рачно Изработени Женски Додатоци За Коса За
  • Новак

Парови Акрилни Прстени За Коса Топчести Кругови За Коса Еластични Ленти За Коса Рачно Изработени Женски Додатоци За Коса За

DEN 142.24

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис Дали сеушт�

Хајхајуп Жени Дама Мода Големи Фенси Кристали Стегач За Коса Клипови За Коса Елегантни Клипови За Вилица Шноли Модни Клипови
  • Новак

Хајхајуп Жени Дама Мода Големи Фенси Кристали Стегач За Коса Клипови За Коса Елегантни Клипови За Вилица Шноли Модни Клипови

DEN 160.00

Жени Дама Мода Големи Фенси Кристали Стегач За Коса Клипови За Коса Елегантни Кристални Клипови За Вили