Ноктите Вежба Битови Складирање Бо Транспарентен Држач За Складирање Ноктите Мелење Главата Кутија

Ноктите Вежба Битови Складирање Бо Транспарентен Држач За Складирање Ноктите Мелење Главата Кутија

DEN 2.33

Достапност

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис. Дали сеуште барате Професионална Кутија за Складирање На Дупчалки за Нокти? Дали сеуште сте во потрага по цврста, доверлива кутија за организирање на дупчалки за нокти што може да изврши повеќе работи одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот професионален организатор за мелење глава за нокти мора да ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : Пластика. - Големина : 12, 00Х6, 00Х6, 30см/4, 72Х2, 36Х2, 48ин . - Капацитет : може да собере 30 парчиња дупчалки за нокти. - Произведен од сигурен материјал, кој е безбеден, практичен, транспарентен и издржлив. - Со широк спектар на примена, таа е погодна за професионална употреба во салонот или домашна употреба за складирање на главата за мелење маникир. - Погоден за салон за нокти, дом, пракса за уметност на нокти, обука за нокти, личен, салон за уметност за нокти или самостојна употреба на фанатици за нокти. - Кутијата за прикажување може да биде добар избор за подарок за вашите женски пријатели кои сакаат уметност за нокти, многу ќе им се допадне. - Кутијата за складирање го олеснува складирањето на дупчалките за нокти и можете да ги достигнете работите едноставно и брзо. Произведен од сигурен материјал, кој е безбеден, практичен, транспарентен и издржлив. Со широк спектар на примена, таа е погодна за професионална употреба во салонот или домашна употреба за складирање на главата за мелење маникир. Погоден за салон за нокти, дом, пракса за уметност на нокти, обука за нокти, личен, салон за уметност за нокти или употреба НА ФАНАТИЦИ ЗА нокти. Кутијата за прикажување може да биде добар избор за подарок за вашите женски пријатели кои сакаат уметност за нокти, многу ќе им се допадне. Кутијата за складирање го олеснува складирањето на дупчалките за нокти и можете да ги достигнете работите едноставно и брзо.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Росариви 2-слој Десктоп Решетката За Складирање Дрвени Етерични Масла За Складирање Бо Цврсто Дрво Полица За Складирање Организатор
  • Новак

Росариви 2-слој Десктоп Решетката За Складирање Дрвени Етерични Масла За Складирање Бо Цврсто Дрво Полица За Складирање Организатор

DEN 3.00

Опис нема доволно простор за вашето шише со есенцијално масло? Овој организатор е тука да ви помогне Дон

Организатор на модела За Шминка, Тоалети За Патување, Додатоци За Коса, Лосиони И Накит Во Иридент Со Едноставен Сребрен Хардвер
  • Новак

Организатор на модела За Шминка, Тоалети За Патување, Додатоци За Коса, Лосиони И Накит Во Иридент Со Едноставен Сребрен Хардвер

DEN 3.00

Дизајниран со прилично блескава боја, овој организатор во тренд дава стилска изјава, со пространа главн

Cheers.US Слој Десктоп Полица Пластична Шуплива Козметичка Четка Кујна Бања За Складирање Организатор Решетката, Маса За Складирање
  • Новак

Cheers.US Слој Десктоп Полица Пластична Шуплива Козметичка Четка Кујна Бања За Складирање Организатор Решетката, Маса За Складирање

DEN 2.67

Опис : главните предности на оваа решетка за складирање се одвојливи, антидеформирани, цврсти конструкц

Тианлу Транспарентен Држач за Складирање На Акрилни Памучни Брисеви Бо Пренослив Транспарентен Шминка Памучна Подлога Козметички
  • Новак

Тианлу Транспарентен Држач за Складирање На Акрилни Памучни Брисеви Бо Пренослив Транспарентен Шминка Памучна Подлога Козметички

DEN 2.67

Вклучена е само теглата за складирање, не се вклучени памучни брисеви.!Соодветна Големина : Елегантна т

Хантермун Отстранлив Дијамантски Модел Козметичко Складирање Бо Ротација На Работната Површина Акрилик Бо Маса За Облекување
  • Новак

Хантермун Отстранлив Дијамантски Модел Козметичко Складирање Бо Ротација На Работната Површина Акрилик Бо Маса За Облекување

DEN 271.84

Карактеристики : 1 Организира многу форми и големини на производи за шминка, обетки, прстени, загради, ѓе

Козметичка Подлога За Чистење Четки, Вертикална Облик На Сад За Складирање Четка За Чистење Текстури За Патување Розова, Виолетова
  • Новак

Козметичка Подлога За Чистење Четки, Вертикална Облик На Сад За Складирање Четка За Чистење Текстури За Патување Розова, Виолетова

DEN 239.84

Козметичка Подлога За Чистење Четки,Вертикална Облик На Сад За Складирање Текстури За Чистење Четки За

Зашеметен Транспарентен Ротационен Четка За Шминка отпорен На Прашина Бо Транспарентен Држач за Пенкало За Сенки За Очи Држач
  • Новак

Зашеметен Транспарентен Ротационен Четка За Шминка отпорен На Прашина Бо Транспарентен Држач за Пенкало За Сенки За Очи Држач

DEN 207.84

Транспарентна Кутија за Складирање на Четки за Шминка отпорна на Прашина 360 Транспарентна Кутија За Чув

Ткиво Бо Држач За Куќиште Капак За Складирање Десктоп Шминка Организатор На Тоалет Бања Пластична Мултифункционална Рустикална
  • Новак

Ткиво Бо Држач За Куќиште Капак За Складирање Десктоп Шминка Организатор На Тоалет Бања Пластична Мултифункционална Рустикална

DEN 3.33

Опис Овој производ е модерен и креативен организатор на ткиво Со оваа кутија за ткиво, вашата работна по

Степен Ротирачки Видливи Шминка Четка Тенџере Со Прашина Капак Гардероба Маса Мулти Мрежи Шминка Четка За Складирање Бо Бања
  • Новак

Степен Ротирачки Видливи Шминка Четка Тенџере Со Прашина Капак Гардероба Маса Мулти Мрежи Шминка Четка За Складирање Бо Бања

DEN 207.84

Опис : Одликувајќи се со дизајн за складирање на оддели со голем капацитет, оваа кофа за складирање има п

Складирање во воумхаус Бо Отпорен На Прашина Степен Ротирачки Простор Заштеда На Антиоксидација Ротирачки Гумени Ленти Накит
  • Новак

Складирање во воумхаус Бо Отпорен На Прашина Степен Ротирачки Простор Заштеда На Антиоксидација Ротирачки Гумени Ленти Накит

DEN 2.67

Опис : со вртлив и јасен дизајн на видливост од 360 степени, овој организатор ви олеснува да ги носите ваши