Маици за Вратот Луиенес В За Жени В-Врат Летни Маици За Жени Со Два Џебови

Маици за Вратот Луиенес В За Жени В-Врат Летни Маици За Жени Со Два Џебови

DEN 1.33

Достапност

Големина : С Половината : 61-87см/24.02-34.25" колк : 73-107см/28.74-42.13" Должина На Дното : 89см/35.04" Големина : М Половината : 64-90см/25.20-35.43" Колк : 76-110см/29.92-43.31" Должина На Дното : 92см / 36.22 "големина : л половината : 67-93см / 26.38-36.61" колк : 79-113см / 31.10-44.49 "должина на дното : 95см / 37.40" големина : xl половината : 70-96см / 27.56-37.80 "колк : 82-116см / 32.28-должина на дното од 45,67" : 98см / 38,58 "големина : ххл половината : 73-99см / 28,74-38,98" Колк : 85-119см / 33,46-46,85 "должина на дното : 101см / 39,76" женски пчели пролет лето печатени кратки ракави о вратот маица топфеатури : Симпатични Отпечатоци Дизајн маица.Погоден за многу прилики, како што се игралишта, периферии, излети, училишни активности итн.Користете мека ткаенина, удобна за носење.Многу погоден за овие летни денови.Нежно миење на машината. Не избелувајте.Сезона : Пролет, лето повод : Дневен Стил : Симпатична, лежерна : одговара точно на големината содржина на пакетот : 1 х Маици Length S61-87cm/24.02-34.25"73-107cm/28.74-42.13"89cm/35.04"M64-90cm/25.20-35.43"76-110cm/29.92-43.31"92cm/36.22"L67-93cm/26.38-36.61"79-113cm/31.10-44.49"95cm/37.40"XL70-96cm/27.56-37.80"82-116cm/32.28-45.67"98cm/38.58"XXL73-99cm/28.74-38.98"85-119cm/33.46-46.85"101cm/39.76"Size : SWaist : 61-87cm/24.02-34.25"Hip : 73-107cm/28.74-42.13"Должина На Дното : 89см/35,04"Големина : Мваист : 64-90см/25,20-35,43"Колк : 76-110см/29,92-43,31"Должина На Дното : 92см/36,22"Големина : Лваист : 67-93см/26,38-36,61"Колк : 79-113см/31.10-44.49"должина на дното : 95см/37.40"големина : xlwaist : 70-96см/27.56-37.80"колк : 82-116см/32.28-45.67"Должина На дното : 98см/38.58"големина : xxlwaist : 73-99см/28.74-38.98"Колк : 85-119см/33,46-46,85"должина на дното : 101см/39,76" ?€Уникатен дизајн v-Вратот, лабава, печатење, се релаксираат одговара.Основниот врв со v вратот, едноставниот дизајн прави да изгледате повеќе стилски. ?●Материјал€ Мала тежина,еластична ткаенина,не проѕирна, мека и удобна облека. ①Натпревар е Совршен Со фармерки,хеланки, шорцеви, јога панталони, секојдневни панталони, синџир на џемпери, шал, ѓердан, чизми, потпетици, јакна или палта и така натаму. ?●Соодветна пригода●Секојдневни маички кошули убави за секојдневниот живот, домот,работата,спортот,забавата, одморот итн.Овој кроп блузи е неопходен моден предмет во женска гардероба. ?●Врв За перење ● Рачно перење Или нежно перење во машина во ладна вода, закачете или исушете ја линијата, Не избелувајте.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пеперутки Маица За Жени Редовни Ракави Печатени Летни Лабави Туника Врвови Страна Сплит V Вратот Излегување Краток Ракав Елегантни
  • Новак

Пеперутки Маица За Жени Редовни Ракави Печатени Летни Лабави Туника Врвови Страна Сплит V Вратот Излегување Краток Ракав Елегантни

DEN 191.84

MRGIINRI МОДА Карактеристики : Стил : Елегантен Тип На Фит : Лабав Стил На Фитнек : V Должина На Вратот : Краток

Попуст Женски Летни Врвови Маица За Маици Со Кратки Ракави Гроздобер Графички Принт Обичен Капка Пуловер На Рамо Врвови Тинејџерски
  • Новак

Попуст Женски Летни Врвови Маица За Маици Со Кратки Ракави Гроздобер Графички Принт Обичен Капка Пуловер На Рамо Врвови Тинејџерски

DEN 2.33

90" Ракав : 17см / 6 блузи лабаво вклопување гроздобер ладно рамо долги ракави блузи сакам летна кошула зимс

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици
  • Новак

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици

DEN 3.00

Функција : 1.Врвот на резервоарот е изработен од ткаенина што дише, соодветната дебелина го прави лесен

Tdoqot Ноќта На Вештерките Кошули За Жени-Обичен Екипаж Вратот Ракав Тиква Графички Пад Лабава Плус Големина Маица Црна Големина
  • Новак

Tdoqot Ноќта На Вештерките Кошули За Жени-Обичен Екипаж Вратот Ракав Тиква Графички Пад Лабава Плус Големина Маица Црна Големина

DEN 1.67

Страшните графички маици се задолжителни за плашливата сезона Спарете ја оваа маица За Ноќта на Вештер�

Базиреј Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Кошули Со Туника Жолта
  • Новак

Базиреј Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Кошули Со Туника Жолта

DEN 231.84

Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Туники К