Послужавник Никне Плоча Клетки Расадник Садови Послужавник Со Транспарентни Капаци Бо За Градинарство Бонсаи САМ ( И Клетки Стил, 2

Послужавник Никне Плоча Клетки Расадник Садови Послужавник Со Транспарентни Капаци Бо За Градинарство Бонсаи САМ ( И Клетки

DEN 3.00

Достапност

Опис R. r. Користењето кутија за расадник може лесно централизирано управување, заштедувајќи време и напор, и лесно и безбедно е да се користи со долг работен век. Клетките 6/12 ќе ја обезбедат неговата практичност во работата со високи перформанси. Транспарентниот капак може да игра улога на изолација со навлажнувачки ефект и не треба пластична фолија.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Пластика.Р. - Големина : Прибл. 19 х 14,5 х 11 см.р. - Пакетот вклучува 2 парчиња 6 слотови кутија и 2 парчиња 12 слотови кутија.р. - Направен Од пластичен материјал, безбеден е и издржлив за употреба . р. - Транспарентен капак може да игра улога на изолација, со навлажнувачки ефект, не треба пластична фолија.р. - лесната пластика ги пренесува температурите на амбиенталната соба до коренот на топката за оптимално germење.р. - Промовира раст, лесно отстранување.р. - економски цени за домашна самостојна градинарска пракса или професионална употреба. Пакетот вклучува 2 парчиња 6 слотови кутија и 2 парчиња 12 слотови кутија. Направен од пластичен материјал, тој е безбеден и издржлив за употреба. Транспарентен капак може да игра улога на изолација, со навлажнувачки ефект, не треба пластична фолија. Лесната пластика ги пренесува температурите на амбиенталната соба до коренот на топката за оптимално germење. Промовира раст, лесно отстранување.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат