иопко Женски Секојдневен Фустан макси фустан за жени Женски Чиста Боја V-Вратот Краток Ракав Чипка Тенок Тело Завиткајте Долг Фустан Црн Л

иопко Женски Секојдневен Фустан макси фустан за жени Женски Чиста Боја V-Вратот Краток Ракав Чипка Тенок Тело Завиткајте Долг

DEN 335.68

Достапност

Потсетете : ве Молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме, проверете ја пред да нарачате.73" = Ракав : 25cm/9.Носејќи го со шал или појас, секоја мала галантерија ќе го направи фустанот попривлечен и ќе покаже повеќе тенок.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.06" = Должина : 125см/49. Големина : XXL = САД : 12 = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 = ЕУ : 42 = Биста : 106cm/41. Женскиот фустан е над колената и доволно долг.43" = РАКАВ : 23см/9. Големина : М = САД : 6 = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 = ЕУ : 36 = Биста : 94см/37. Тоа е стил на замав што е одлично удобно за топлото време. Големина : Л = САД : 8 = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 = ЕУ : 38 = Биста : 98см/38.58 "= Ракав : 25см/9. Големина : XL = САД : 10 = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 = ЕУ : 40 = Биста : 102cm/40. Овој фустан е многу модерен кога се совпаѓа со јакна и палто.45" = Должина : 126см/49. Машина за перење,рачно перење препорачува.Специфики на предметот : Сезона : Лето, Есенски Пол : Женска Прилика : Дневно, Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ. Карактеристики : фустанот е секојдневен основен стил со а-линија на полите.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Секојдневниот фустан е совршен со сите видови обувки, вклучувајќи чизми,станови,чизми до колена или висока пета.Ткаенината е многу мека и еластична, што ја прави лесна и совршена за пролет, лето и есенско време.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Фустан Против Вратот Еднобоен Лабав Трегер Со Џебови Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Пролет Лето Елегантни Удобни
  • Новак

Женски Фустан Против Вратот Еднобоен Лабав Трегер Со Џебови Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Пролет Лето Елегантни Удобни

DEN 271.84

Големина : С Биста : 82см / 32,28" Колк : 100см / 39,37" Должина : 131см / 51,57" Големина : М Биста : 86см / 33,86" Колк : 104см / 40,94

Свадба Гостин Фустани За Жени Коктел Мода Жените V - Вратот Полка Точка Цветни Печати Надолу Краток Ракав Фустани Партија Полка
  • Новак

Свадба Гостин Фустани За Жени Коктел Мода Жените V - Вратот Полка Точка Цветни Печати Надолу Краток Ракав Фустани Партија Полка

DEN 671.84

Карактеристика : Летните Фустани за жени доаѓаат со шарен цветен принт / стил на вратот со едно рамо / пол

секси фустани за жени, Мода Без Прерамки Врзете Го јазолот В-Вратот Кратки ракави Фустан за Одмор скромни фустани за жени црн
  • Новак

секси фустани за жени, Мода Без Прерамки Врзете Го јазолот В-Вратот Кратки ракави Фустан за Одмор скромни фустани за жени црн

DEN 415.84

СЕКСИ фустани за жени, Мода Без Прерамки Врзете Го јазолот ВВратот Кратки ракави Рекреативен Фустан скр

Ауео Коктел Фустан Со Долги Ракави За Жени, Празнични Фустани За Жени Плус Големина Модни Жени Печатење Каузален Тркалезен Врат
  • Новак

Ауео Коктел Фустан Со Долги Ракави За Жени, Празнични Фустани За Жени Плус Големина Модни Жени Печатење Каузален Тркалезен Врат

DEN 3.33

Мода Жени Печатење Каузални Круг Вратот Долг Ракав Есенски Одмор Фустанкарактеристики : 1.Карактеристи�

Фесфес Женски Фустан Цветен Принт Пролетен Фустан Со Кружен Врат Лабав Лежерен Фустан Од Резервоар Без Ракави А-Линија Обични
  • Новак

Фесфес Женски Фустан Цветен Принт Пролетен Фустан Со Кружен Врат Лабав Лежерен Фустан Од Резервоар Без Ракави А-Линија Обични

DEN 1.00

Fesfesfes Женска Облека Цветни Печати Круг Вратот Летен Фустан Лабава Секојдневен Ракави Резервоарот Се Об�