Dqueduo Костим За Капење Жените Поделени Секси Бикини Во Собата Печатени Костум Со Sarongs Прикривање Плажа Здолниште Вратоврска Боја Костим За Капење За Жени На Дозвола

Dqueduo Костим За Капење Жените Поделени Секси Бикини Во Собата Печатени Костум Со Sarongs Прикривање Плажа Здолниште Вратоврска

DEN 1.67

Достапност

Женскиот Сплит Секси Костим За Капење Dqueduo Печатен Триделен Костум Европски И Американски Бикини На Плажа ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Специфичност на предметот Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно,базен ,Морски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовен Стил : Секси, Секојдневен Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Што Содржи Подлога За Градите)Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Големина : С Големина. : Мала Биста : 66-70см/25,98-27,56" Половината : 68-72см/26,77-28,35 "Колк : 72-76см/28,35-29,92" Големина : М Големина. : Средна Биста : 70-74см/27,56-29,13" Половината : 72-76см/28,35-29,92 "Колк : 76-80см/29,92-31,50" Големина : Л Големина. : Голема Биста : 74-78см/29,13-30,71" Половината : 76-80см/29,92-31,50 "Колк : 80-84см/31,50-33,07" Големина : XL Големина. : Х-Голема Биста : 78-82см/30,71-32,28 "Половината : 80-84см/31,50-33,07 " Колк : 84-88см/33,07-34,65". Карактеристика : Боја За Вратоврска, прилагодливи ремени, странично мрежесто здолниште за завиткување, бикини под жица, подлога за градите може да се отстранат, модерни. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ЖЕНИ : Изработени со мазна, брзо сува и еластична ткаенина материјал за удобно покривање на костими за капење за жени; бикини комплети за жени; женски костими за капење; плус големина костим за капење за жени; едно парче костим за капење за жени; едно парче костим за капење жени; танкини костими за капење за жени; бикини со висок струк; капење костим за капење за жени; КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ ЖЕНИ; едно парче костим за Капење жени; пливаат прикривање за жени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот Плус Големина Костим За Капење Прикривање Мода Дама Секси Содржи Градите Рампа
  • Новак

Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот Плус Големина Костим За Капење Прикривање Мода Дама Секси Содржи Градите Рампа

DEN 407.84

Мода Дама Секси Содржи Градите Рампа Печатење Бикини Постави Две Парче Костим За Капење Карактеристики

'Волшебник Бикини Со Висок Струк Костим За Капење За Жени Костим За Пливање Костими За Капење На Плажа Два Костими За Капење
  • Новак

'Волшебник Бикини Со Висок Струк Костим За Капење За Жени Костим За Пливање Костими За Капење На Плажа Два Костими За Капење

DEN 271.84

плус големина костими за капење 2 парче костими за капење за жени целосна покриеност бикини 2 парче висо�