Светилки СО мека БЕЛА ЛЕД Глобус, Ват Екв, Г Глобус Светилки, Средна База, година, 3пк

Светилки СО мека БЕЛА ЛЕД Глобус, Ват Екв, Г Глобус Светилки, Средна База, година, 3пк

DEN 159.52

Достапност

GE Мека Бела LED 40-Вати Замена Замрзнати Заврши G25 Глобус светилки обезбедуваат долготрајна, енергетски ефикасна алтернатива на блескаво и халогени светилки. Овие се одлични за тела кои често се оставаат на-Ge Меките БЕЛИ LED светилки се оценети да траат повеќе од 13 години и заштедуваат 58 долари трошоци за енергија во текот на животот на сијалицата наспроти сијалицата G25 Со блескаво светло од 40 Вати. Тие го осветлуваат вашиот дом со топла мека бела светлина. Во споредба со СВЕТИЛКИТЕ CFL, овие LED светилки ge имаат моментална целосна осветленост, традиционална форма на блескаво и немаат Жива. Заменете ГИ CFL и светилките со Блескаво светло СО Ge Меки БЕЛИ LED g25 (3-1/8-инчен дијаметар) Светилки Со Светилки Со Средна основа во затемнети внатрешни светла за суета во бањата, огледала за шминка и осветлување на приврзоци, вклучувајќи влажни локации. 40 Вати Замена Замрзнати Заврши Г25 Глобус светилки обезбедуваат долготрајна, енергетски ефикасна алтернатива на блескаво и халогени светилки. Овие се одлични за тела кои често се оставаат и се оценуваат да траат 13 години врз основа на 3 часа употреба дневно. Тие го осветлуваат вашиот дом со топла мека бела светлина. Во споредба со СВЕТИЛКИТЕ CFL, ОВИЕ LED светилки имаат моментална целосна осветленост, традиционална форма на блескаво и немаат Жива. Заменете ГИ CFL и светилките со Блескаво светло Со Меки БЕЛИ LED светилки G25 (3-1/8-инчен дијаметар) Со Светилки Со Средна основа во затемнети внатрешни светла за суета во бањата, огледала за шминка и осветлување на приврзоци, вклучувајќи влажни локации.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Приклучок за Безжична Светилка, Лесен За Инсталирање Замена За Заштеда На Енергија Приклучок За Сијалица Со Далечински Управувач
  • Новак

Приклучок за Безжична Светилка, Лесен За Инсталирање Замена За Заштеда На Енергија Приклучок За Сијалица Со Далечински Управувач

DEN 2.67

Приклучок За Сијалица Со далечински Управувач Безжичен Далечински Приклучок За Сијалица Со Далечински

7W Сијалица За Полнење Со Далечински 2-Пакет, Светилки За Итни Случаи За Прекин На Електричната Енергија, Сијалица За Резервна
  • Новак

7W Сијалица За Полнење Со Далечински 2-Пакет, Светилки За Итни Случаи За Прекин На Електричната Енергија, Сијалица За Резервна

DEN 0.33

Можете да го користите далечинскиот управувач за да ја поставите осветленоста на 50% (10 ЧАСА континуиран�

Кампување Светлина Мултифункционален Висока Осветленост IP Водоотпорен Соларни Преносни USB Полнење Скара Кампување Светлина
  • Новак

Кампување Светлина Мултифункционален Висока Осветленост IP Водоотпорен Соларни Преносни USB Полнење Скара Кампување Светлина

DEN 239.84

Опис : ова светло за кампување има светло со пет режими, што може да ви задоволи различни потреби за кори�

Хајхајуп Украси Тиква Вештерка Кукла Партија Кукла Приврзок За Внатрешна И Надворешна Забава Празник Декорација Мини Топката
  • Новак

Хајхајуп Украси Тиква Вештерка Кукла Партија Кукла Приврзок За Внатрешна И Надворешна Забава Празник Декорација Мини Топката

DEN 3.33

Ноќта На вештерките Украси Ноќта На Вештерките Тиква Вештерка Кукла Партија Кукла Приврзок За Внатрешн